Tecno Camon 18 alınır mı?

Damnman

Hectopat
Yer
İstanbul
Babam için telefon bakıyoruz. Fiyat ve özellik olarak bunu karar kıldık. Kullanan arkadaşlar var mı? Nasıl telefon. Babam oyun oynayan insan değil sosyal medyada biraz takılır ve video izler. Pil önemli onun için. Tabii işlemcisine falanda baktım yeni bir işlemci kullanıyor. RAM de 6 GB epey süre yetecektir diye düşünüyorum. Güncelleme almıyor falan diyorlar doğru mu? Bir de Samsung M23, A23 ve tecno pova 4 var listemizde öneriniz nedir?

Babam için telefon bakıyoruz. Fiyat ve özellik olarak bunu karar kıldık. Kullanan arkadaşlar var mı? Nasıl telefon. Babam oyun oynayan insan değil sosyal medyada biraz takılır ve video izler. Pil önemli onun için. Tabii işlemcisine falanda baktım yeni bir işlemci kullanıyor. RAM de 6 GB epey süre yetecektir diye düşünüyorum. Güncelleme almıyor falan diyorlar doğru mu? Bir de Samsung M23, A23 ve tecno pova 4 var listemizde öneriniz nedir?
Bütçe tam olarak ne?

M23 veya A23 almanız çok daha iyi olacaktır hocam. Tecno gibi çok bilinmeyen markalara bulaşmanızı tavsiye etmem.
Hocam tecnoyu bende öyle düşünmüştüm de özelliklerine bakınca kullanılan donanımlar kötü donanımlar değilmiş.Bir tek yazılımı korkutuyor.Özellik bakımından cazip geldi bir yandan da samsunglar var tabi ki onlarda güzel.Çok kararsız kaldım aslında çok telefonda vakit geçiren biride değil oyun falan oynamıyor

Hocam tecnoyu bende öyle düşünmüştüm de özelliklerine bakınca kullanılan donanımlar kötü donanımlar değilmiş. Bir tek yazılımı korkutuyor. Özellik bakımından cazip geldi bir yandan da Samsung'lar var tabii ki onlarda güzel. Çok kararsız kaldım aslında çok telefonda vakit geçiren biride değil oyun falan oynamıyor

Hocam bir telefon alırken sadece kağıt üzerinde duran verilere bakmayın, bunun dediğiniz gibi yazılımı, ömürü vs. de var.

Hocam bir telefon alırken sadece kağıt üzerinde duran verilere bakmayın, bunun dediğiniz gibi yazılımı, ömürü vs. de var.
Sizce M23 mü A23 mü.M23 özellik bakımından daha iyi duruyor aynı fiyata göre.4GB Ram kaç sene yeter sizce oyun oynamayan birine?Pili de 5000 mAH miş o da her gün şarja taktırmaz heralde

@OnurOfc İmzasına almayın, aldırmayın yazmıştı. Bir bildiği vardır :)
Evet hocam.
Haftada 2-3 kere telefon kendini durduk yere yeniden başlatıyor.
Başlatıcısı çok leş ve full reklamlarla dolu. ( Tek tek kapattım )
Çok az özelliği var, ortak erişim noktanıza kimin bağlandığını bile göremiyorsunuz.
Oyun performansı hakkında birşey diyemeyeceğim ilk günki halinden eser yok. ( 6 ayda öldü telefon )

Sizce M23 mü A23 mü? M23 özellik bakımından daha iyi duruyor aynı fiyata göre. 4 GB RAM kaç sene yeter sizce oyun oynamayan birine? Pili de 5000 mAh miş o da her gün şarja taktırmaz herhalde

Hocam tam olarak bende bilmiyorum maalesef, ama 4 GB RAM oyun oynamayan birine yetecektir, 5000 mAh ise oyun oynamayan birine büyük ihtimalle tüm gün boyunca yetecektir. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız YouTube'daki Speedtest videolarına bakabilirsiniz. (örnek: A23 VS M23 Speedtest.)

Yeni konular

Geri
Yukarı