Tecno-Türk'te Eleman Arıyorum

• Konuyu başlatan Hüseyin Bayır
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 3B
H

Hüseyin Bayır

Ziyaretçi
Hahahah, eleman dediğime bakmayın siz. Sadece günde en az 1 adet haber yayınlayacak bir kişi arıyorum... Eğer yazı kurallarına uyan, Bir arkadaş varsa siteye alabilirim. Tabii benle yaşıt veya 1, 2 yaş büyük olabilir... Benim yaşımı sorarsanız 13. Küçükmüşüm değil mi? :D Ama gönüllü olmak isteyen varsa, aşağıya belirtebilir.

Sitem, imzamda.

Siten fena değil ama değişik tasarımları denemeni tavsiye ederim. Şu an kullandığın tema bence fazla karışık. Daha sade ve okunabilir bir tema kullanmalısın.

Ayrıca sitene daha fazla okuyucu gelmesini istiyorsan diğer sitelerden farklı şeyler sunmalısın. Yoksa hiç şansın olmaz.

Ve umarım haberleri alıntı yapmıyorsundur. Yabancı kaynaklardan haberleri alırsan diğer sitelerden önce haberi yapma şansın da olacaktır. Bu da okuyucu sayısını arttırmak için yardımcı olur.

Siten fena değil ama değişik tasarımları denemeni tavsiye ederim. Şu an kullandığın tema bence fazla karışık. Daha sade ve okunabilir bir tema kullanmalısın.

Ayrıca sitene daha fazla okuyucu gelmesini istiyorsan diğer sitelerden farklı şeyler sunmalısın. Yoksa hiç şansın olmaz.

Ve umarım haberleri alıntı yapmıyorsundur. Yabancı kaynaklardan haberleri alırsan diğer sitelerden önce haberi yapma şansın da olacaktır. Bu da okuyucu sayısını arttırmak için yardımcı olur.

Tavsiyelerin için teşekkürler! Bunları uygulayacağım.
Ve tabiki de haberlerim, alındı değil... Kesinlikle, tek harfi bile alıntı değildir. :)

- - - Güncellendi - - -

Siteni ücretli mi açtın, ücretsiz mi?

Ücretsiz açtım, ücretli de açmak asla istemem. Ve nasıl olduğunu da bilmiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Gönüllü olarak yazabilirim.
Mesajını düzenleyip Facebook adresini atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bende 13 yaşındayım. :D İşe girmek istiyorum, ama bizim hocalar arada fazla ders veriyor, bazı günler haber yayınlayamayabilirim. Eğer bunları kabul edersen, ortak olurum. İstersen Facebook adresimi özelden atabilirim. :)

Öncelikle bende 13 yaşındayım. :D İşe girmek istiyorum, ama bizim hocalar arada fazla ders veriyor, bazı günler haber yayınlayamayabilirim. Eğer bunları kabul edersen, ortak olurum. İstersen Facebook adresimi özelden atabilirim. :)
Arkadaşlar, yanlış anlamayın, bu iş falan değil. Hani öyle maaş falan öyle düşünmeyin. Sadece zevk yani, zaman geçsin diye. Ya da bir şeyler başarmak için. Benimle birlikte, bana yardım edecek birini arıyorum. Anladınız mı? Gönüllü olanlar facebook adresini atabilir. :D :D :D

- - - Güncellendi - - -

Hüseyin Bayır rica etsem facebook adresini atar mısın? Bir şey konuşucağım seninle.
Benimle konuşacağın konu neydi rica etsem?

- - - Güncellendi - - -

Facebook adreslerinizi istiyorum:
Berkant Ayhan Karabudak
FNM122

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı