Tedarik ediliyor ne demek?

EzioAuditore27

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar bugün bir sistem sipariş verdim sinerjiden "tedarik ediliyor" diye bir durum koymuşlar parçalara baktigimda hepsinin Stok'u vardı. Kisaca tedarik ediliyor neden yazıyor?

Bende de "tedarik sürecinde" yazıyordu 1 2 saat sonra güncellendi hazırlanıyor oldu ve kargolandı anakart gün içerisinde. Aşağıda detaylı şekilde belirtiliyor.

Arkadaşlar bugün bir sistem sipariş verdim sinerjiden "tedarik ediliyor" diye bir durum koymuşlar parçalara baktigimda hepsinin Stok'u vardı. Kisaca tedarik ediliyor neden yazıyor?

Henüz depoda yok başka depolardan getiriliyor.

Hazırlanıyor galiba.Araştırıp bulma diye anlamıda var.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 327

Sinerjinin diğer mağazalara göre bazı farkları var, sinerjinin deposu mağazadan ayrı bir yer de o yüzden mağazada olmayan ürünleri depodan gelmesini bekliyor, saat öğlen 1-2'ye kadar sipariş verdiyseniz o gün içerisinde gelir ürünler daha geç sipariş verdiyseniz sonraki gün gelir sonra sistem hazırlanır ve kargoya verilir vs.

Tedarik ediyor demek , ürünü satan kişi , stoğunda ürün bitmiştir ürünü fabrikadan tedarik edip sonrasında sana gönderecektir. Veya farklı konumlarda birkaç stok merkezi vardır, başka bir stok merkezinden gönderim yapar yada transfer gerçekleştirip sonrasında ürünün gönderimini sana yapar.

Geri
Yukarı