Tedavisi bulunmayan hastalıklar

mehmet.bilen

Decapat
Herkese merhabalar;

Yakın bir arkadaşımla tedavisi bulunmayan hastalıklar konusunda konuştuk. Sizce tedavisi bulunmayan hastalıklar gerçekten de bulunamaz mı? Örneğin çölyak hastalığının tedavisini bulamamaktayız (insanoğlu olarak yazıyorum). Sizce bu bilinmezlik sonsuza dek sürer mi? Yoksa bilinmeyen her şeyi öğrenmek mümkün müdür? Bu sadece çölyak için değil. Hastalıkları baz alarak bilinmeyen tedaviler geliştirilebilir mi?

DeliDivane

Centipat
Herkese merhabalar;

Yakın bir arkadaşımla tedavisi bulunmayan hastalıklar konusunda konuştuk. Sizce tedavisi bulunmayan hastalıklar gerçekten de bulunamaz mı? Örneğin çölyak hastalığının tedavisini bulamamaktayız (insanoğlu olarak yazıyorum). Sizce bu bilinmezlik sonsuza dek sürer mi? Yoksa bilinmeyen her şeyi öğrenmek mümkün müdür? Bu sadece çölyak için değil. Hastalıkları baz alarak bilinmeyen tedaviler geliştirilebilir mi?

Teknolojinin sürekli geliştigi çaglarda yaşıyoruz bence bazı hastalıkların tedavisinin bulunabilecegine inanıyorum.

Salih METİN

Hectopat
Makaleler
7
Eğer ki, İslam inancına mensupsanız; şöyle bir hadis-i şerif var:
"Ey insanlar tedavi olunuz. Çünkü yüce Allah şifasını vermediği hiç bir hastalık yaratmamıştır." buyurmuş.

Kemal Güneşli

Kilopat
Makaleler
3
Yer
CA
Bilim ve modern teknoloji ile her şeyin tedavisi bulunuyor, tedavisi bulunan şeyler de gelişerek daha kolay ve etkili tedavileri bulunuyor, en yakın örnek olarak covid-19 aşıları diyebiliriz.

edu

Picopat
Herkese merhabalar;

Çoğu kanser türünün çaresi yok maalesef. :(

Yeni konular

Yukarı