Tedavisi bulunmayan hastalıklar

mehmet.bilen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Herkese merhabalar;

Yakın bir arkadaşımla tedavisi bulunmayan hastalıklar konusunda konuştuk. Sizce tedavisi bulunmayan hastalıklar gerçekten de bulunamaz mı? Örneğin çölyak hastalığının tedavisini bulamamaktayız (insanoğlu olarak yazıyorum). Sizce bu bilinmezlik sonsuza dek sürer mi? Yoksa bilinmeyen her şeyi öğrenmek mümkün müdür? Bu sadece çölyak için değil. Hastalıkları baz alarak bilinmeyen tedaviler geliştirilebilir mi?

Herkese merhabalar;

Yakın bir arkadaşımla tedavisi bulunmayan hastalıklar konusunda konuştuk. Sizce tedavisi bulunmayan hastalıklar gerçekten de bulunamaz mı? Örneğin çölyak hastalığının tedavisini bulamamaktayız (insanoğlu olarak yazıyorum). Sizce bu bilinmezlik sonsuza dek sürer mi? Yoksa bilinmeyen her şeyi öğrenmek mümkün müdür? Bu sadece çölyak için değil. Hastalıkları baz alarak bilinmeyen tedaviler geliştirilebilir mi?

Teknolojinin sürekli geliştigi çaglarda yaşıyoruz bence bazı hastalıkların tedavisinin bulunabilecegine inanıyorum.

Bilim bu boru değil. Bknz : Elysium Yeni Cennet - Tedavi makinesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilim ve modern teknoloji ile her şeyin tedavisi bulunuyor, tedavisi bulunan şeyler de gelişerek daha kolay ve etkili tedavileri bulunuyor, en yakın örnek olarak covid-19 aşıları diyebiliriz.

Herkese merhabalar;

Çoğu kanser türünün çaresi yok maalesef. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı