Tehdit ediliyorum

Olayın içine arkadaşlarımı soktum yardımları pek dokunmadı ama konuşarak tüm olayı çözdüm ve kızla da konuşmaya hala devam ediyorum ama mesajlar SS'li olarak herhangi bir olaya karşı duruyor.

Olayın içine arkadaşlarımı soktum yardımları pek dokunmadı ama konuşarak tüm olayı çözdüm ve kızla da konuşmaya hala devam ediyorum ama mesajlar SS'li olarak herhangi bir olaya karşı duruyor.
Sakın silmek gibi bir hataya düşme bir yere kaydet o ekran görüntülerini,sağı solu belli olmaz bunların başka zaman farklı şekilde gelir elinde koz bulunsun hep.

Kızın ortamı öyle değil hocam aynı sınıftalar sadece.

Eğer kız kekolarla takılıyorsa arkanıza bile bakmadan kaçmanızı öneririm. Her gününüz farklı bir olay olur. Her gün Technopat'ta bıçak yedim tehdit edildim konusu görmek istemiyorum.

Evet merhaba arkadaşlar başıma saçma bir olay geldi. Bir kız ile konuşmaya başladım. Kız beni öncesinde beğenmiş ve konuşmaya başladık. Bu kızın, kız arkadaşı bizim konuştuğumuzu konuştuğu erkeğe söylemiş. O erkek de gidip seven erkeğe söylemiş. Onlar gelip 3 kişi gecenin 1 buçuk 2 sularında bana yazdılar küfürlü şeyler. Yok üst üste koyarım falan... Doğru düzgün konuyu bilmeden tehditler aldım ve bir tanesi bacağımı kıracağını söyledi. Bu durumda ne yapmalıyım? Polise gidip şikayet etmeli miyim? Ertesi günlerde bana sorun çıkarırlar mı? Afrika da mıyız ya insan istediği ile konuşamıyor mu?

Yer ve zaman ver asla geri adım atma korkup vazgeçerler. Delikanlı olun biraz.

Geri
Yukarı