Tek başıma nasıl eğlenebilirim?

Kzy1

Zeptopat
Daha fazla  
Tek başıma oyun oynamayı sevmiyorum konuşacak birini arıyorum hep onun dışında video izliyorum. Tek oynayan arkadaşlar siz nasıl sıkılmıyorsunuz tek? Aydınlatın beni,oyun oynarken birisine ihtiyaç duymak istemiyorum artık. İyi sosyaller.

Tek başıma oyun oynamayı sevmiyorum konuşacak birini arıyorum hep onun dışında video izliyorum. Tek oynayan arkadaşlar siz nasıl sıkılmıyorsunuz tek? Aydınlatın beni,oyun oynarken birisine ihtiyaç duymak istemiyorum artık. İyi sosyaller.
Hocam ben genellikle Stardew Valley tarzı NPC'lerin bulunduğu oyunlarda takılıyorum. Canım sıkıldığı zaman NPC ler ile etkileşime girip sohbet ediyorum, görevlerini yapıyorum bu şekilde eğleniyorum.

Tek başıma oyun oynamayı sevmiyorum konuşacak birini arıyorum hep onun dışında video izliyorum. Tek oynayan arkadaşlar siz nasıl sıkılmıyorsunuz tek? Aydınlatın beni, oyun oynarken birisine ihtiyaç duymak istemiyorum artık. İyi sosyaller.

Oynadığım her oyuna mod kuruyorum gayet eğlenceli oluyor.

2-3 kişi bul sohbet edicek sıkılıyoruz yapacak bir şey yok.

Tek başıma oyun oynamayı sevmiyorum konuşacak birini arıyorum hep onun dışında video izliyorum. Tek oynayan arkadaşlar siz nasıl sıkılmıyorsunuz tek? Aydınlatın beni, oyun oynarken birisine ihtiyaç duymak istemiyorum artık. İyi sosyaller.

Hocam CoD ve Half-Life oynayabilirsiniz bende yalnız kaldığımız oyunlarda sıkılabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı