Tek başına dışarıda ne yapılabilir?

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar Adana'daki yaşıyorum hiç arkadaşım yok bende tek başıma gezmeye karar verdim bu aralar ya yürüyerek bir yere gidiyorum ya da dolmuşa binerek biraz daha uzak bir yere gidiyorum.
Sizce dışarıda neler yapabilirim nasıl dışarıda güzel vakit geçirilir (yaş 14)

Arkadaşlar Adana'daki yaşıyorum hiç arkadaşım yok bende tek başıma gezmeye karar verdim bu aralar ya yürüyerek bir yere gidiyorum ya da dolmuşa binerek biraz daha uzak bir yere gidiyorum.
İstanbul'da olsan birlikte bir gezi yapabilirdik.

Başıboş gezmekten başka yapılacak bir şey yok gibi bazen otobüse binip rastgele bir yerde inip evin yolunu bulmaya çalışıyordum bir o vardı :D.

Hocam nereyi gezebilirim sizce

Seyhanda oturuyorsan M1 AVM'ye falan gidebilirsin gezmek için. Yeni ürünleri incelersin MediaMarkt'ta ya da Teknosa'da. Yüreğir tarafında oturuyorsan optimuma gidebilirsin, merkez park a gidip oturabilirsin, hiç olmadı çarşıya gider gezer bir bici bici yersin simit ayran yiye yiye gezersin yapacak şey çok 😂

Karacaoğlan ortaokulunun oraya gel :D. Bizim buraya yakınsan tabii.
Hocam iyi oldu ben şu anda özel okulda okuyorum 7.sınıfım 8.sınıfta son senemi devlet okulunda geçirmek istiyorum belki o okula gelirim
Düzeltme : Hocam baktım okul çok uzakmış ben gürselpasada oturuyorum gelemem büyük ihtimalle
Karacaoğlan ortaokulunun oraya gel :D. Bizim buraya yakınsan tabii.
Sen kaçıncı sinifsın hocam
Seyhanda oturuyorsan M1 AVM'ye falan gidebilirsin gezmek için. Yeni ürünleri incelersin MediaMarkt'ta ya da Teknosa'da. Yüreğir tarafında oturuyorsan optimuma gidebilirsin, merkez park a gidip oturabilirsin, hiç olmadı çarşıya gider gezer bir bici bici yersin simit ayran yiye yiye gezersin yapacak şey çok 😂
Hocam seyhan gürselpaşada oturuyorum cok yakın m1 avm size sorum ben tekince plus sitesinde oturuyorum sizce reale gitmek zor olur mu yürüyerek (Tekince plusu bilmiyorsanız aradaki uzaklık farkına bakabilirsiniz google mapsten

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı