Tek bilgisayara 2 ayrı kulaklık nasıl takılır?

Xesstiano

Kilopat
Merhabalar elimde 1 adet USB 1 adet JAK girişli kulaklık var. Ben bunları aynı anda nasıl çalıştırabilirim? Anakartım: MSI B360M PRO-VDH

Resimdeki gibi bir dönüştürücü kullanmanız gerekiyor yakın çevrendeki bilgisayarcılardan al genelde bu tür kulaklıkların ses gırışı usb ıle de çalışır ve sadece mıkrafon yaparlar genede dönüştürücü verırler diye biliyorum

Dosya Ekleri

• c363e773-a725-4f08-8e3e-2aba5fef6990.jpg
    c363e773-a725-4f08-8e3e-2aba5fef6990.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 105
Buna iki kulaklığı taktığınızda, sesi yükseltmek istediğinizde tek kulaklıktan aldığınız sesten daha düşük bir ses alırsınız.

Dosya Ekleri

• kulaklik-coklayici__1130147195772953.jpg
    kulaklik-coklayici__1130147195772953.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 98
Hocamlar elimde 2 tane jak girişli yok. 1 tane jak 1 tane usb girişli kulaklık var. Bu dönüştürücüler ne işime yarar usb için?
Resimdeki gibi bir dönüştürücü kullanmanız gerekiyor yakın çevrendeki bilgisayarcılardan al genelde bu tür kulaklıkların ses gırışı usb ıle de çalışır ve sadece mıkrafon yaparlar genede dönüştürücü verırler diye biliyorum
Buna iki kulaklığı taktığınızda, sesi yükseltmek istediğinizde tek kulaklıktan aldığınız sesten daha düşük bir ses alırsınız.
Stereo Çoklayıcı

Böyle bir ürüne ihtiyacın var.

Usb - Jak

O zaman usb uçlu kulaklığı buna takıp, bu dönüştürücüyüde attığımız linkteki dönüştürücüye takabilirsin.

Attığım ürün tam demek istediğim özelliği yapamayabilir fakat buna benzer ürünler olucaktır

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı