Tek Bilgisayardan İki Oyuncunun Oynaması Mümkün Mü?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Benim ve kardeşimin bilgisayarı var. Birlikte FH4 oynamayı düşünüyoruz. Yalnız bilgisayarım oyunu rahat çalıştırabilirken, kardeşimin bilgisayarında harici GPU olmadığı için performans çok düşük. FH4'te ise split screen olayı yok. Bir şekilde, bilgisayarım üzerinden örneğin iki tane FH4 açarak, birinde ben oynarken diğerinde kardeşim oynaması mümkün mü?

Benim ve kardeşimin bilgisayarı var. Birlikte FH4 oynamayı düşünüyoruz. Yalnız bilgisayarım oyunu rahat çalıştırabilirken, kardeşimin bilgisayarında harici GPU olmadığı için performans çok düşük. FH4'te ise split screen olayı yok. Bir şekilde, bilgisayarım üzerinden örneğin iki tane FH4 açarak, birinde ben oynarken diğerinde kardeşim oynaması mümkün mü?
Hocam diyelim 2 tane açtınız fakat nasıl yapacaksınız? İkisi de aynı hesap sonuçta.

İki tane oyun açma gibi bir şey görmedim.

VirtualBox kurduktan sonra yeni Xbox hesabı kurup aile paylaşımı (Game Pass'ten oynamıyorsanız) yapabilirsiniz bu şekilde aynı anda iki oyunu almış olursunuz bunu yaptıktan sonra biri için klavye biri için gamepad kullanarak oynayabilirsiniz ama unutmayın bu işlemler biraz zordur ayrıca çok fazla performans alamayabilirsiniz.

Diyelim ki iki monitörünüz var. Birinde FH4 açtık. Diğerinde nasıl olacak? Zaten çalışan bir uygulamayı nasıl tekrar açabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı