Tek bir RX 580 ile başlangıç seviyesi mining öneri

onurbayrak123

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemimde bir adet 8 GB'lık RX 580 bulunuyor. Tek sistemim bu ve oyun oynamak vs için de kullanıyorum. Fan ayarları, voltaj vs. editlenmiş durumda yani çok ısınan bir kartım yok. Mining de yapmak istiyorum kalan zamanda. ETH madenciliği mi yapmam gerek? Hangi siteye üye olmam ve hangi yazılımı kullanmam gerek? Kısaca özet geçebilir misiniz?

Ethermine.org
2miners.
hiveon tarzı cok site var. Hangisi benim için uygun?

Not: Profit beklentim cok yok ama, hiç yoktan iyidir mantıgıyla bu işe girmek istyorum.

Core clock (1350 MHz)
VRAM clock (2000 MHz)

1 -Binance hesabın olmalı başka borsada olur ( şimdi bu kısmı anlattırma forumda çok konu var )
2 - banka hesabın olmalı ( yoksa Enpara'ya başvur )
3 - reşit olmalısın üstteki 2 şıktan anlamışsındır gerçi.
4- Ethermine.org kullan iyi bir havuz getirisi yüksek.
5 - lolminer yükle.
6- şu videoda çoğu şey anlatılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de lütfen Binance hesabı açarken kimlik bilgilerimi istedi ,adresimi ne yapacak ,güvenlimi tarzı konular açma günde 15 kere açıldığı için sert yorumlar alabilirsin.

1620703564785.png

Evet gosterilen şekilde başlattım miningi. ethermine dan kazıyorum fakat hız 7 mh/s olarak kaldı. Yaklasık 10 dakka oldu aynı değerler. Bu kadar az olması normal mi ?

OC ve UV yapmanız lazım. Kartın potansiyeli 30 mh/s.
23-24 mh/s'lerde kazım yapsam yeterli olmaz mı sızce? 30'lara kadar zorlamak istemiyorum. VRAM Clock'u 2 GHz'den 2.2'ye çektim. Core clock'u da 1150'ye düşürdüm. Bu ayarlar iş görmez mi sizce?
OC ve UV yapmanız lazım. Kartın potansiyeli 30 mh/s.
1620707395786.png

Şu ana kadar bu kadar kazmışım. Bu kazım Binance hesabımda bakiye olarak gözükmüyor. Sebebi nedir? Kazdığım ETH'yi nasıl çekebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı