Tek elle oynanabilecek oyun önerisi

berkaysvc

Hectopat
Merhaba, 2 gün önce elimi kırdım sağ elim alçıda ve 1 ay boyunca can sıkıntısından ölmek istemiyorum. PC'deki mevcut oyunlar FPS oyunları veya FIFA ve PES gibi oyunlar. Böyle güzel 1 ay boyunca idare edecek ve tek el ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı? İşlem yapan tek elim sol elim.

Merhaba, 2 gün önce elimi kırdım sağ elim alçıda ve 1 ay boyunca can sıkıntısından ölmek istemiyorum. PC'deki mevcut oyunlar FPS oyunları veya FIFA ve PES gibi oyunlar. Böyle güzel 1 ay boyunca idare edecek ve tek el ile oynayabileceğim oyun öneriniz var mı? İşlem yapan tek elim sol elim.
Clash Royale. Ama sinirden diğer elinizide kırabilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Paradox Interactive oyunlarına bakabilirsiniz. Ama öğrenmesi uzun sürebilir. Genel olarak o tür oyunları oynaması tek elle rahat. Direkt oyun tavsiyesi verirsem: EU4, CK2/3 (2 bedava), Cities:Skylines, Oxygen not Included, Stonehearth, RimWorld, Victoria 2.

Paradox ınteractive oyunlarına bakabilirsiniz. Ama öğrenmesi uzun sürebilir. Genel olarak o tür oyunları oynaması tek elle rahat. Direkt oyun tavsiyesi verirsem: EU4, CK2/3 (2 bedava), Cities: Skylines, Oxygen Not Included, stonehearth, rimworld, victoria 2.

Teşekkürler hocam rimworld hoşuma gitti onu aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı