Tek fanlı RX 570 vs çift fanlı

yagamilayto31

Hectopat
Daha fazla  
Tek fanlı RX 570 için 800'e anlaştım, çift fanlı için ise 900.

Çift fanlı olan eleman da 2. el almış, sadece kutusu var.

Tek fanlı bayağı temiz, 60-65 derecede birkaç ay mining yapmış.

Çift fanlıda sanırım coil whine var.

Bütçem 900. bir süre uzay montaj kullanım kasa alacağım. Yüksek sistem gereksinimli oyunlar oynamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek fanlı RX 570 için 800'e anlaştım, çift fanlı için ise 900.

Çift fanlı olan eleman da 2. el almış, sadece kutusu var.

Tek fanlı bayağı temiz, 60-65 derecede birkaç ay mining yapmış.

Çift fanlıda sanırım coil whine var.

Bütçem 900. bir süre uzay montaj kullanım kasa alacağım. Yüksek sistem gereksinimli oyunlar oynamıyorum.

Çift fanlı olanı alın bence.

Coil Whine dert etmiyorsan çift fanlı daha iyi ama ben ikisini de önermem. Tek fanlıyı direkt olarak sil kafandan. 1 ay mining yaptığını düşünürsen 24x30 yap 720 saat kullanmış yani. Günlük ortalama 8 saat kullansan 90 günlük süreyi 1 ayda yapmış.

Miningli karttan uzak durun. İkisinden biri diyorsanız eğer ikinci lakin ikisini de almanızı önermem.

Gençler, tek fanlı olan adam tüm testleri attı. İnternetteki sonuçlarla karşılaştırdım, fazla fark yok. Diğer kart biraz pis gözüküyordu. Büyük ihtimal ITX alacağım, öneriniz nedir?
Coil Whine dert etmiyorsan çift fanlı daha iyi ama ben ikisini de önermem. Tek fanlıyı direkt olarak sil kafandan. 1 ay mining yaptığını düşünürsen 24x30 yap 720 saat kullanmış yani. Günlük ortalama 8 saat kullansan 90 günlük süreyi 1 ayda yapmış.
İkisini de almayın, ikisi de sorun çıkartabilir başka ürünlere bakın.
İkisini de almayın, ikisi de sorun çıkartabilir başka ürünlere bakın.
Mining yapılmış kartı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çift fanlı sağlamsa onu tercih edin.
O elemanın ne yaptığı belli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı