Tek kapı 206 GTI alır mı?

ndmblgc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aşağıda ki linkte bulunan araca niyetlendim. Kaporta durumu belli değil fakat şase ve direklerinde sorun yoksa geri kalan hiçbir şeyi dert değil benim için. Benim merak ettiğim nokta öncelikle motor olmak üzere kronik arızası var mı? LPG olduğu için benzine göre yine az yakacaktır fakat işe gidip gelmek için araç arıyorum ve maksimum bütçem bu araç. Ayda en az 1000 km yapacağım için yakıt konusu biraz önemli. Yakıt durumunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aşağıda ki linkte bulunan araca niyetlendim. Kaporta durumu belli değil fakat şase ve direklerinde sorun yoksa geri kalan hiçbir şeyi dert değil benim için. Benim merak ettiğim nokta öncelikle motor olmak üzere kronik arızası var mı? LPG olduğu için benzine göre yine az yakacaktır fakat işe gidip gelmek için araç arıyorum ve maksimum bütçem bu araç. Ayda en az 1000 km yapacağım için yakıt konusu biraz önemli. Yakıt durumunu bilen var mı?

Hocam 206'larda kronik sıkıntı olarak araç yalıtımı sıkıntısı var, camlar falan kapalıyken çok ses duyuluyor araç içerisinde. Onun haricinde gergi bilyaları kış zamanında 300-500KM yol aldıktan sonra içerisindeki yağ donuyor, her sene en az 2 kere gergi bilyasını kışın değiştiren olduğunu gördüm. Aracı almaya niyetlendiyseniz bir Chek UP'a sokmanızı öneririm. Zaten ilandaki araç da Expere sokmamış ustasına göstermiş öyle olmaz yani.

Hocam 206'larda kronik sıkıntı olarak araç yalıtımı sıkıntısı var, camlar falan kapalıyken çok ses duyuluyor araç içerisinde. Onun haricinde gergi bilyaları kış zamanında 300-500km yol aldıktan sonra içerisindeki yağ donuyor, her sene en az 2 kere gergi bilyasını kışın değiştiren olduğunu gördüm. Aracı almaya niyetlendiyseniz bir chek Up'a sokmanızı öneririm. Zaten ilandaki araç da Exper'e sokmamış ustasına göstermiş öyle olmaz yani.

Alırken hangi araç olursa olsun detaylı bir ekspertiz zaten yapıtırıcam. Çünkü satarken de bilgim olmak zorunda. Öyle ustama gösterdim deyip geçemem.

Aslında bir tane de Megane 1 coupe var ama sunroof çalışmıyor. İkisi arasında kaldım. Bilgiler için teşekkür ederim.

Alırken hangi araç olursa olsun detaylı bir ekspertiz zaten yapıtırıcam. Çünkü satarken de bilgim olmak zorunda. Öyle ustama gösterdim deyip geçemem.

Aslında bir tane de Megane 1 coupe var ama sunroof çalışmıyor. İkisi arasında kaldım. Bilgiler için teşekkür ederim.
Rica Ederim, şimdiden Allah kaza bela vermesin.

Şu "bayandan acil satılık!" başlıkları bir tek benim mi komiğime gidiyor :D

Mutlaka sizin seçtiğiniz bir ekspertize gösterin aracı.

Araçtan vazgeçtim hocam. Kime sorduysam Peugeot derttir beladır. Alt takım düzen tutmaz. Bir yerinden başlarsa bitmeyen sorunlar devam eder şeklinde yorumlar aldım. İlginçtir ki bunu söyleyenlerin geçmişinde bu arabalardan bir tane var.

Rica ederim, şimdiden Allah kaza bela vermesin.

Allah razı olsun hocam cümlemize inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı