Tek Kişilik Oyun Önerisi

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
1601742643658.png

Ben de bunlar var ama hiçbirine girmiyorum. Ara sıra sadece PUBG giriyorum, ya da Rocket League. Oynayacak kimsem de yok, tek başıma oynayabileceğim güzel oyunlar önerir misiniz? Aslında oynayacak birilerim olsa hepsi çok eğlenceli oyunlar. (Ücretsiz olsun alacak param yok!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 689423

Ben de bunlar var ama hiçbirine girmiyorum. Ara sıra sadece PUBG giriyorum, ya da Rocket League. Oynayacak kimsem de yok, tek başıma oynayabileceğim güzel oyunlar önerir misiniz? Aslında oynayacak birilerim olsa hepsi çok eğlenceli oyunlar. (Ücretsiz olsun alacak param yok!)
LoL oynayabilirsin oyun içi de çevre edinirsin sıkılmamış olursun arkadaş ortamıyla girince eğlenceli oluyor.

Paladins, Warface, Warframe oynayabilirsin. Çevrimiçi oyunlardır fakat arkadaşsız da zevkli oluyor. The Cycle var o da güzel. Dauntless oynamıştım bir ara onu da önerebilirim. Fakat indirmeden oyunların oynanış videolarına bakman senin için iyi olur malum herkese hitap etmeyebilir. Ayrıca yeni çıkan Rogue Company adlı bir oyun var çok bakamadım ama olumlu yorumlar gördüm.

Bedava oyunların neredeyse hepsi aynı temada ve bence eğlenceli bir oyun
Kafaya takmamak gerekiyor bir zamandan sonra da alışılıyor.
Mesela bende psikolojik sorunlara yol açtı, küfüre alıştırdı. Oyun çoluk çocuk dolu. LoL'ü bırakmak sanki sigarayı bırakmak gibi. Çok zamanını harcıyorsun, oyun çok büyük olduğu için de hala öğrenecek şeyler oluyor. İllaki oynayacağım diyorsa diğer oyuncularla sohbeti kapatsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı