Tek Kişilik Oyun Önerisi

Dirty Bomb diye bir oyun buldum sizce nasıldır şuan indiriyorum cs den ban yemeseydim onun bağımlısıydım son zaman herkes hile açınca bende açmıştım ama rekabet hiç girmedim topluluk girdim ondan sonra ban yedim :( .

Dirty Bomb diye bir oyun buldum, sizce nasıldır? Şu an indiriyorum, CS:GO'dan ban yemeseydim onun bağımlısıydım, ama son zamanlarda herkes hile açınca ben de açmıştım. Rekabetçi hiç girmemiştim, Topluluk sunucularına girdim ondan sonra ban yedim :( .
Öncelikle yaptığın çok yanlış bir hareket, herhangi bir oyunda hile açman diğer oyunlardan bile banlanmana sebep olabilir. Eğer karşında hile varsa onun zayıf noktalarını bulmaya çalış, hilesini belli ettirtmeye çalış ki yetkililer ve Overwatch Müfettişleri onun hileci olduğunu anlayabilsin. Hiç yetkili yoksa da o sunucuda oynama. Milyon tür sunucu var, hepsinde hile olması imkansız.

Oyuna gelirsek sevmediğim bir "Pay to win" oyunu, onun yerine CS:GO'ya benzeyen pek oynamadığım ama sevdiğim Sabotaj oyununu öneririm.

Mesela bende psikolojik sorunlara yol açtı, küfüre alıştırdı. Oyun çoluk çocuk dolu. LoL'ü bırakmak sanki sigarayı bırakmak gibi. Çok zamanını harcıyorsun, oyun çok büyük olduğu için de hala öğrenecek şeyler oluyor. İllaki oynayacağım diyorsa diğer oyuncularla sohbeti kapatsın.
Rekabete dayalı oyunlar asıl güzel oyunlardır LoL CS gibi onun dışında wolfteam zula oynamak istiyosan senin kararın P2W

CSNZ indirip 50 tane moddan istediğini oyna hepsi farklı kulvarlarda. Bunun dışında indirimde The Long Dark 12TL falan oluyor ona da bir bak derim tek kişilik en sevdiğim oyunlardandır.

Rekabete dayalı oyunlar asıl güzel oyunlardır LoL CS gibi onun dışında wolfteam zula oynamak istiyosan senin kararın P2W
Kitle açısından LoL ve CS:GO'nun arasında dağlarca fark var. CS:GO genellikle olgun insanlardan, LoL ise genellikle küçük yaştaki kardeşlerimizden oluşuyor. Bu durum da kötü davranışlar (Karşı takımı besleme, öldükten sonra bir daha kapışmaya girme, oyunbozanlık, küfür ve hakaret vb.) LoL'de daha fazla oluyor.
Realm Royale de oynayabilirsin, bir ara oynuyordum ama şimdiki hali nedir bilemiyorum.

Kitle açısından LoL ve CS:GO'nun arasında dağlarca fark var. CS:GO genellikle olgun insanlardan, LoL ise genellikle küçük yaştaki kardeşlerimizden oluşuyor. Bu durum da kötü davranışlar (Karşı takımı besleme, öldükten sonra bir daha kapışmaya girme, oyunbozanlık, küfür ve hakaret vb.) LoL'de daha fazla oluyor.
Realm Royale de oynayabilirsin, bir ara oynuyordum ama şimdiki hali nedir bilemiyorum.
Ben de bir aralar CS oynuyordum ve kitlesi LoL'den daha olgun olabilir. Yine de CS'de de küçük yaşta insanlar var. Bir de bir yerden sonra hep aynı şeyleri yapmak sıkıyor, en azından LoL'de şampiyon değişikliği var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir aralar CS:GO oynuyordum ve kitlesi LoL'den daha olgun olabilir, ama bir yerden sonra hep aynı şeyleri yapmak sıkıyor. En azından LoL'de şampiyon değişikliği var.
İşte demek istediğim de orası, o kadar ihtimal var ki oyunu oynamadan duramıyorsun ve bırakamıyorsun. CS:GO'da sıkılmak olası olduğu için bir süre sonra bilgisayar başından kalkıp bir şeyler yapabiliyorsun. LoL sosyal hayatı öldürüyor. CS:GO'da da aslında çok şey var ama genellikle insanlar sadece Dust 2 ve Mirage oynadığı için görmüyor o nimetleri. Mesela hiç Train ve Vertigo oynayan arkadaşım olmadı.

CSNZ indirip 50 tane moddan istediğini oyna hepsi farklı kulvarlarda. Bunun dışında indirimde The Long Dark 12TL falan oluyor ona da bir bak derim tek kişilik en sevdiğim oyunlardandır.
CSNZ hakkında Steam'de denk geldiğim ilginç yorum:
csnz.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı