Tek kulaklıktan iki farklı cihazdan ses almak mümkün mü?

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Ben üniversite öğrencisiyim. Okul zamanında KYK yurdunda kalıyorum. Bu nedenle PUBG veya diğer online oyunları oynarken telefon internetimi kullanıyorum fakat fazla veri kullandığı için PC üzerinden sesli iletişim kullanamıyorum. Telefon KYK'nın Wifi ağına bağlıyken Whatsapp üzerinden sesli konuşuyoruz arkadaşımla. Aynı anda kablo ile telefonu modem olarak kullanıyorum. Fakat bi sıkıntım var;

Kulaklığı PC'ye bağlasam, telefonun hoparlörünü açıp kulaklığın tekini çıkarmak zorunda kalıyorum.

Kulaklığı telefona bağlasam, arkadaşımın sesini alabiliyorum fakat PUBG gibi oyunlar oynadığım için PC'nin hoparlöründen ses kasmak zor oluyor.

3.5mm jak girişli kulaklıkla aynı anda hem PC'den hem de telefondan ses alıp gönderebilmem mümkün mü? Ya da daha iyi bir tavsiyede bulunabilir misiniz bu durum için? Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınıza Airdroid gibi bir uygulama yükleyip sesleri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
İkinci bir seçenek olarak erkek-erkek 3.5mm jack alıp telefonunuzu bilgisayarınızın mikrofon girişine takabilirsiniz. Daha sonra bu kaynakta "sesi çal" ya da "sesi dinle" ayarını açabilirsiniz.

En sağlam yöntem 2. yöntem.

Ben de ps4'den oyun oynayıp discord'dan iletişimi sağlıyorum.Bu durumda tek kulaklık kullanıp o kulaklığı hem telefona hem de ps4'e takmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı