Tek oyunculu oyun önerisi

Önem sırasına göre yıldız ekledim:
5 Yıldız
  • Katana Zero
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 Yıldız
  • Hotline Miami (Sadece ilk oyun.)
  • Hollow Knight
  • Dead Cells
  • Ori and the Will of the Wisps
  • Celeste
  • The Messenger
  • Cuphead
  • Stardew Valley
  • Mark Of The Ninja
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 Yıldız

• My Friend Pedro
  • Guacamelee! 1-2
  • Ori and the Blind Forest
  • Blasphemous
  • To The Moon
  • Broforce
  • Spec Ops: The Line
2 Yıldız
  • Salt and Sanctuary
  • Death's Gambit
  • Hyper Light Drifter
  • Valfaris

10 like verme olsa 10 like verirdim 10/10 yanıt

Odyssey, Origins, Control, The Witcher 3, Hellblade Senua's Sacrifice, Dying Light.
Aralarındaki en iyi grafik Hellblade Senua's Sacrifice'ta ama oyun biraz değişik bir oyun.
Odyssey ve Origins AC serisinin son iki oyunu. Önce Origins'i oynamanızı öneririm.
The Witcher 3 için hikâyeye hâkim olmanız lazım. Aralarındaki en kötü grafik bence bunda ama yine iyidir.
Dying Light online olarak da oynanabilir. Grafikleri yeni oyunlara hâlâ taş çıkartır.

Odyssey, Origins, Control, The Witcher 3, Hellblade Senua's Sacrifice, Dying Light.
Aralarındaki en iyi grafik Hellblade Senua's Sacrifice'ta ama oyun biraz değişik bir oyun.
Odyssey ve Origins AC serisinin son iki oyunu. Önce Origins'i oynamanızı öneririm.
The Witcher 3 için hikâyeye hâkim olmanız lazım. Aralarındaki en kötü grafik bence bunda ama yine iyidir.
Dying Light online olarak da oynanabilir. Grafikleri yeni oyunlara hâlâ taş çıkartır.
Far Cry serisi
AC serisi
Dyinlight ve The witcher 3'ü baştan sonra %100 bitirdim

Geri
Yukarı