Tek oyunculu oyun tavsiyesi

Metro serisi. RPG seviyorsanız Witcher 3. Milyon tane bug, idare eder grafikleri var ama indirimde 15TL oluyor. O paraya daha iyi hikayeli bir oyun olduğunu sanmıyorum. Eski oyun severseniz Bully. Bully ve Metro 2033'ün incelemesini yaptım, imzamdan bakabilirsiniz.

Bu arada Resident Evil nasıl? @Alfred Lafonde
Hocam eski oyunlarını kamera açısından beğenmeyebilirsiniz. Yalnız hikayeyi anlamanız için eski oyunlarına bakın bence. Ama 2 ve 3. oyunun Remake'leri çıktığı için bence 1 ve 0 oyunlarını oynayın veya izleyin. 4, 5 ve 6'yı da oynayabilirsiniz. Ben 4. oyunu severim. 5 ve 6. oyunları beğenmedim. Bu arada Resident Evil 2 Remake gerçekten iyi bir oyun. Oynamanızı öneririm.

Klasik ama, Unturned ve Minecraft hocam :D. İkisinde de çok oyunculu ve tek oyunculu oynama seçeneği var.

Watch Dogs 2 ve The Long Dark'ı beğendim. Bu arada Watch Dogs 2 ile Legion nasıl aynı parada olabilir? Legion daha yeni diye biliyorum. Bir de 269 TL yazıyor Epic Games'te. Güzel ama çok pahalı geldi.

Eski dönem oyunlarını sevmediğim için pek RDR2 oynamayı düşünmüyorum. Zaten bir ara Xbox'dayken oynamıştım. Pek hoşuma giden oyunlar olmuyor eski dönem oyunları. :(

Watch Dogs 2 ve The Long Dark'ı beğendim. Bu arada Watch Dogs 2 ile Legion nasıl aynı parada olabilir? Legion daha yeni diye biliyorum. Bir de 269 TL yazıyor Epic Games'te. Güzel ama çok pahalı geldi.

Eski dönem oyunlarını sevmediğim için pek RDR2 oynamayı düşünmüyorum. Zaten bir ara Xbox'dayken oynamıştım. Pek hoşuma giden oyunlar olmuyor eski dönem oyunları. :(
The Long Dark içerisin de farklı eklentiler bulunduruyor. Yani tek bir eklenti ile oynamıyorsunuz oyunun zevkini katlıyor. :)

RE4, 6 ve RE 2 Remake tavsiye edebilirim Resident Evil serisinde. Watch Dogs 1 ve Legion bana göre çok sıkıcı, 2. oyun oynanabilir belki. Horizon Zero Down ben önermem şahsen. RDR2, FF7 Remake, NieR serisi, Detroit, Persona gibi oyunları önerebilirim.

Geri
Yukarı