Tek seferliğine bilgisayarı fişten kapatmak zarar verir mi?

monthean

Hectopat
Merhabalar. Gece 3'e kadar aralıksız oynadığımdan dolayı babam CS maçının sırasında geldi PC'nin fişini çekti. PSU ve HDD'nin zarar görme ihtimalinin olduğunu biliyorum. Fakat PC şu an sorunsuz çalışıyor. Bir seferliğine mahsus fişten çekmek sorun yaratır mı? Herhangi bir parçaya zararı olmuş mudur? HD Tune ile harddiske 'Error Scan' yaptım tüm kutular yeşildi. Sistemim Palit 1650 Super'li Pollux 3T-10. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Gece 3'e kadar aralıksız oynadığımdan dolayı babam CS maçının sırasında geldi PC'nin fişini çekti. PSU ve HDD'nin zarar görme ihtimalinin olduğunu biliyorum. Fakat PC şu an sorunsuz çalışıyor. Bir seferliğine mahsus fişten çekmek sorun yaratır mı? Herhangi bir parçaya zararı olmuş mudur? HD Tune ile harddiske 'error scan' yaptım tüm kutular yeşildi. Sistemim Palit 1650 Super'li Pollux 3t-10. şimdiden teşekkürler.

Sorun teşkil etmez, olay görüntüleyici üzerinde 1 adet kernel Power hatası olması dışında.

Merhabalar. Gece 3'e kadar aralıksız oynadığımdan dolayı babam CS maçının sırasında geldi PC'nin fişini çekti. PSU ve HDD'nin zarar görme ihtimalinin olduğunu biliyorum. Fakat PC şu an sorunsuz çalışıyor. Bir seferliğine mahsus fişten çekmek sorun yaratır mı? Herhangi bir parçaya zararı olmuş mudur? HD Tune ile harddiske 'error scan' yaptım tüm kutular yeşildi. Sistemim Palit 1650 Super'li Pollux 3t-10. şimdiden teşekkürler.

2 senedir 879787878798788978 kere bilgisayarını fişten çeken ben,bunu beğenmek :)

Yeni konular

Geri
Yukarı