Tekirdağ'daki seri katilin haberlere çıkmaması

Olay kısa tabiri ile şu: Tekirdağ'ın Ahmetbey beldesinde bir seri katil ortaya çıktığı söyleniyor. Şu ana kadar 5 kişiyi katlettiği çevrede söylenenler arasında. Bunun yanında kişinin şu an hala firar halinde olduğu çevre köylerden birisinde (şu an) sokağa çıkma yasağı getirildiği söyleniyor. Bugün evimin üzerinden 5'in üzerinde helikopter (tek tek ayrı zamanlarda) geçti ve firariyi arandığı söyleniyor (hiç böyle şeyler yaşanmadı şu ana kadar). Şimdi işin ilginç tarafı şu: Bu yaşanan olaylar hiçbir şekilde ne ana habere ne yerel habere ne de gazetelere çıktı. Çünkü kişinin Afgan veya Pakistanlı olduğu söyleniyor. Sizce gündemi daha kızıştırmamak adına üstü örtülmeye mi çalışılıyor? Sizin düşünceniz nedir?

Not: Burada yazan her şey duyumdur. Kesin bilgi içermez.
Daha haberin başı yanlış. Ahmetbey Lüleburgaz ilçesi Kırklareli iline bağlıdır.

Daha haberin başı yanlış. Ahmetbey lüleburgaz ilçesi Kırklareli iline bağlıdır.

Doğru diyorsunuz gece gece yazdığım için nazar-ı dikkatimden kaçmış. Özür dilerim.
Daha haberin başı yanlış. Ahmetbey Lüleburgaz ilçesi Kırklareli iline bağlıdır.
Peki devamı için aynı şey söylenebilir mi? sanırım kırklarelilisiniz. Haberiniz vardır belki.

Doğru diyorsunuz gece gece yazdığım için nazar-ı dikkatimden kaçmış. Özür dilerim.

Peki devamı için aynı şey söylenebilir mi? sanırım kırklarelilisiniz. Haberiniz vardır belki.
Herkes farklı bir şey söylüyor katilin fotoğrafı masum minibüs şoförü çıktı adamı linç edilmekten kurtardılar. Gerçeği yansıtsaydı çoktan çıkmıştı. En azından Show Haber’e…

Herkes farklı bir şey söylüyor katilin fotoğrafı masum minibüs şoförü çıktı adamı linç edilmekten kurtardılar. Gerçeği yansıtsaydı çoktan çıkmıştı. En azından show haber'e…

Her gün farklı şeyler duyuyorum. Ormanlık alana asker sevki yapılmış, aslında afgan değil yaşlı biriymiş, borç meselesinden öldürmüş, aslında 5 değil 1 kişiyi öldürmüş falan falan. Gerçek haber çıkınca düzeltirim metni.

Her gün farklı şeyler duyuyorum. Ormanlık alana asker sevki yapılmış, aslında afgan değil yaşlı biriymiş, borç meselesinden öldürmüş, aslında 5 değil 1 kişiyi öldürmüş falan falan. Gerçek haber çıkınca düzeltirim metni.
Olay doğruymuş katil yakalandı bu akşam linç edilmiş resimleri de var ama ban yememek için atmıyorum.

Dosya Ekleri

• 3902B5FD-D03E-4477-A813-EEE457B2FE18.jpeg
    3902B5FD-D03E-4477-A813-EEE457B2FE18.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 166
  • FEF2D75D-8412-4D02-ADBF-F5F784D276AA.jpeg
    FEF2D75D-8412-4D02-ADBF-F5F784D276AA.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 153
Sanırım sizin o taraflarda oluyor olay dikkat edin hocam bir can daha gitmesin, en kısa sürede yakalanır umarım.
Olay doğruymuş katil yakalandı bu akşam linç edilmiş resimleri de var ama ban yememek için atmıyorum.
Çok güzel olmuş bende kendi mesajımı yazdıktan sonra gördüm fotoğrafı.

Yeni konular

Geri
Yukarı