Teklif etmeli miyim?

Bu arada bu işlerden anlıyor gibi gözüküyorsun, ben biraz soğuk yapıyorum kıza karşı fakat her gün yazmaya devam ediyor öyle her anını benimle paylaşıyor gibi ve 3-4 saat önce ileride değişebilir yani yazdı. Sence arkadaşmı kalmalıyım yoksa bu durumu bitirmeli miyim?
Bence biraz zaman geçmesi lazım.
Kızın son mesajın dan da anlaşılıyor.

Bu arada bu işlerden anlıyor gibi gözüküyorsun, ben biraz soğuk yapıyorum kıza karşı fakat her gün yazmaya devam ediyor öyle her anını benimle paylaşıyor gibi ve 3-4 saat önce ileride değişebilir yani yazdı. Sence arkadaşmı kalmalıyım yoksa bu durumu bitirmeli miyim?

Ya sevgili ol ya da kızla ilişkini kes, reddetmesine rağmen seninle konuşmaya devam ediyorsa ona ilgi gösteren başka birisi yoktur senden ilgi alır ama kendisine ilgi göstermeyen erkeklerin peşinden koşar. Yazmaya devam ediyorsa cevap verme direkt görüldü at geç. Başka kız bulursun.

Güncelleme: Red yedim fakat kız her gün günaydın ve iyi geceler mesajı ve her gün "nasılsın" falan yazıyor geç olmadan, aşırı samimi davranıyor. Bugün de şunu yazmış:

Eki Görüntüle 1388934
Benim tavsiyem konuşmayı doğrudan kesmek olur. Neden diye soracak olursan şu şekilde anlatayım, başlangıçta çok geç yazan kız şimdi de saniyesinde yazıyor ne hikmetse :D Bunu neden başta yapmıyor? Muhtemelen senin bırakacağını falan düşündü o yüzden davranışlarına dikkat ediyor. Adım gibi eminim bu kız kendi menfaati var ki seni elinde tutuyor, artık ne işine yarıyorsan bu kızın orasını da bilemem artık.

Geri
Yukarı