Teknik olarak en iyi oyun The Last Of Us Part 2'dir

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
fe2739ac2c493df2f4a86360a1645b7e.jpg

Teknik anlamda oyun sektörünün tepe noktası, hikaye anlatımı, akıcılık, oynanış, atmosfer anlamında yıllarca kimsenin geçemeyeceği bir kalite belirlediler.

Hikaye görecelidir ben de ilki kadar sevmedim. Ama kötü falan değil hatta sektörün çok üstünde.
Bu madalyonun iki yüzü konsepti ilk kez görülmüş bir konsept değil, Dishonored, İlk Nier, Legacy Of Kain Defiance bunların hepsi TLoU2 ile aynı konseptte oyunlar sövenler iyiler var kötüler var savaşın konseptindeki oyunları oynamaya devam edebilir.

En iyi oyun diye birşey yoktur kişiseldir, teknik olarak bakarsanız nesnel bir sonuca varabilirsiniz.
Bu oyun ne en sevdiğim oyun ne de benim için en iyi oyun ama bugüne kadar çıkmış oyunlar arasında teknik olarak en iyi olduğu gerçeğini kabul etmemek için fanboy olmak gerek.
Ki 300 ödül ile dünyanın en çok ödül alan oyunu olarak belirledikleri kaliteyi kanıtladılar.
3. oyun çıktığında kendi belirledikleri kaliteyi de geçeceklerdir. :p

e06053f3ead53163705818c354216604.jpg

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1014964

Teknik anlamda oyun sektörünün tepe noktası, hikaye anlatımı, akıcılık, oynanış, atmosfer anlamında yıllarca kimsenin geçemeyeceği bir kalite belirlediler.

Hikaye görecelidir ben de ilki kadar sevmedim. Ama kötü falan değil hatta sektörün çok üstünde.
Bu madalyonun iki yüzü konsepti ilk kez görülmüş bir konsept değil, Dishonored, İlk Nier, Legacy Of Kain Defiance bunların hepsi Tlou2 ile aynı konseptte oyunlar sövenler iyiler var kötüler var savaşın konseptindeki oyunları oynamaya devam edebilir.

Bu oyun ne en sevdiğim oyun ne de benim için en iyi oyun ama bugüne kadar çıkmış oyunlar arasında teknik olarak en iyi olduğu gerçeğini kabul etmemek için fanboy olmak gerek.
Ki 300 ödül ile dünyanın en çok ödül alan oyunu olarak belirledikleri kaliteyi kanıtladılar. 3. oyun çıktığında kendi belirledikleri kaliteyi de geçeceklerdir. :p

Eki Görüntüle 1014968
1620557531304.png

Geri
Yukarı