Teknik Servis 20 İş Günü Süresi İle İlgili

Archosan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. 17 gün önce henüz alalı 1 ay olan ekran kartımı Vatan Bilgisayarda garantiye gönderdim. Ekran kartımda fiziksel olarak hiçbir sorun yok. Görüntü bağdaştırıcısı sorunu yüzünden ekran kartını gönderdim. Vatan Bilgisayarın sitesinde kontrol ettiğimde 17 günlük süre içinde "Merkezde ya da şubede, servis yolunda, yetkili servis kontrolünde" aşamaların hepsinden geçmişti. Şimdi bu 20 iş günü dolduğunda ekran kartını değiştirebilme hakkım doğuyor mu? Alışverişimi kredi kartı ile yapmıştım. Aldığım fiyatın üstüne para ekleyerek başka bir model alabilir miyim? Bu 20 iş günü sonunda başka hangi seçenekler karşıma çıkabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Vatan sadece satıcı firmadır, cihazı teslim ederken, sana 4 adet imzaladıgın bir kağıt vermedilermi okumadıgın belli zaten o kağıdı.
Vatan cihaz'ı servise verdiği zaman garanti süresi başlar.
Senin vatan'a verdiğin sürede başlamaz.

Dediğin gibi 4 adet kağıt vermediler. 1 adet verdiler. Onu da ezberledim. Bugün Vatandan teknik servisin numarasını aldım. Teknik servisi aradım. Ekran kartını Sapphire gönderdiklerini, salı veya cuma günü geleceğini söylediler. Bu ne anlama geliyor? Zaten teknik serviste bakılmıyor mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı