Teknobiyotik 7 günlük ürünü iade alır mı?

Geçen hafta Teknobiyotik isimli siteden Ryzen 2600, anakart ve RAM aldım. RAM ve anakarttan memnunum. Ryzen 3600 çıkmış, alırken benim haberim yoktu.
Sizin ürünle ilgili bir şikayetiniz olmamış ki. Yeni çıkan işlemciden haberim yoktu diye açık açık yazmışsınız. Bu durumda içinize siniyorsa iade edin.
14 gün süre diye bas bas bağrıyor herkes, iade edebilirsin bu gün gibi aşikar.
Aynı sorunu yaşadım bence Palit 1080 vardı fazla ısınan bir karttı ve beğenmediğimi ekran kartını değiştirmek istediğimi belirtmiştim kendileri geri gönderin test edelim dediler. Aradaki fiyat farkı ödeyerek STRİX 1080 almak istediğimi belirttim kendileri kabul edip değişimi tamamladılar. Bana gelen belki iade yada değişimden gelen bir üründür belki bilmiyorum ama sıkıntısız çalışıyor şu anlık.
Siz sorun yaşamışsınız, ama bu konuda sorun yok. Araştırmadan alınmış ya da bilerek alınıp değiştirilmeye çalışılan bir ürün var.

En az 500 TL fiyat farkı var ikiside gerçek 6 çekirdekli değiştirmeye bence değmez piratikde çok fazla performans farkı olmaz

Sizin ürünle ilgili bir şikayetiniz olmamış ki. Yeni çıkan işlemciden haberim yoktu diye açık açık yazmışsınız. Bu durumda içinize siniyorsa iade edin.
14 gün süre diye bas bas bağrıyor herkes, iade edebilirsin bu gün gibi aşikar.

Siz sorun yaşamışsınız, ama bu konuda sorun yok. Araştırmadan alınmış ya da bilerek alınıp değiştirilmeye çalışılan bir ürün var.
Benim yaşadığım sorun değil kartın soğutma tasarımı böyle gerçekten kart fazla ısınıyormuş ve bende farketmedim pek videosu yoktu iyidir diye düşünüp aldım fakat öyle çıkmayınca değiştirmek isteyince kabul ettiler. Kasayı beğenmedim değiştirmeyi kabul ettiler ek olarak yani kabul edeceklerdir. Teknobiyotik nedense çoğu firmanın yapamadığı bir şeyi yaptı.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama destek veren herkese teşekkür ederim. Çok zaman geçti ama aklıma gelmişken yazayım dedim. İşlemciyi iade ettim, işlemcinin fiyatını bana hediye kuponu olarak iade ettiler. Ben de 3700x'i kaptığım gibi anakartıma monteledim.
Başta çok önyargılı davrandım. Araştırınca herkesin kötülediğini gördüm ancak kötü olmadığını gördüm. Çoğu sitenin yapamayacağı şeyi yaptı.
Alırken iyi karar verin ve dikkatli davranın. Çünkü gönderim ücreti olarak kargo şirketine 50 TL civarında bir bedel ödedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı