Teknobiyotik A3 alınır mı?

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Teknobiyotik A3 düşünüyorum güç kaynağı 500W + montaj istiyorum. Seçince 3.700'e gelmekte, alınır mı? Güç kaynağı arttırmaya gerek var mı? Bu civarda hazır sistem var mı daha iyi?

CS:GO, Valorant, belki Fortnite ve Photoshop ile uğraşmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz işlemler dışında bir şey yapmayacaksanız bence güç kaynağını değiştirmeye gerek yok. Güç kaynağı zaten kaliteli bir güç kaynağı belirli başlı ekran kartı yükseltmelerinde sizi üzmeyecektir ama belirttiklerinizi yapacaksanız sadece buna dahi gerek kalmayacak dolayısı ile bu sistem size bir hayli yetecektir. Mutlaka 250 GB ya da Windows için en azından 120 GB SSD almanız performans olarak çok iyi olur. Güç kaynağı yerine bunu tercih etmeniz bana göre daha mantıklı.
Not: Teknobiyotiğin montaj parası alma olayına ayrı bir kıl oluyorum bunu da eklemek istedim :)

HDD iptal edip SSD almanızı öneririm. Onun dışında güzel sistem.

Maalesef edilmiyor.
Belirttiğiniz işlemler dışında bir şey yapmayacaksanız bence güç kaynağını değiştirmeye gerek yok. Güç kaynağı zaten kaliteli bir güç kaynağı belirli başlı ekran kartı yükseltmelerinde sizi üzmeyecektir ama belirttiklerinizi yapacaksanız sadece buna dahi gerek kalmayacak dolayısı ile bu sistem size bir hayli yetecektir. Mutlaka 250 GB ya da Windows için en azından 120 GB SSD almanız performans olarak çok iyi olur. Güç kaynağı yerine bunu tercih etmeniz bana göre daha mantıklı.
Not: Teknobiyotiğin montaj parası alma olayına ayrı bir kıl oluyorum bunu da eklemek istedim :)

Teşekkürler, aslında HDD iptal edip SSD koyacaktım ama tabii ki koymamışlar HDD çıkarma. Güç kaynağı arttırmayacağım o zaman elektrik kesintilerinden korkuyorum açıkcası.
Satış sonrası teknik ve müşteri hizmeti iğrenç bir firma. Bunu da hesaba kat.
Maalesef daha uyguna birşey bulamadım, inşallah sıkıntılı çıkmaz sistem.
Arkadaşlar güç kaynağı yükseltmek yerine SSD koymak daha mantıklı mı güç kaynağı sıkıntı çıkarır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı