Teknobiyotik alışverişi

Kalipsogen

Hectopat
Son bir sene içerisinde Teknobiyotik adlı siteden alışveriş yapıp memnun kalmayan var mı? Acaba alışveriş deneyimlerini yazabilirler mi? Virüs yüzünden hepimiz eve kapandık ve ilk defa iyi bir bilgisayar almayı düşünüyorum internette en uygun fiyatı Teknobiyotik veriyor ancak şikayetvar da çok fazla şikayet yazılmış o yüzden tedirgin oldum yardımcı olursanız sevinirim.

Benim bir deneyimim olmadı fakat gördüğüm kadarıyla satış sonrası destek hakkında pek şikayet yok, hatta memnun olanlar var. Bi' ara sosyal medyalardan sorumlu çalışanları tam ergen gibi davranıyordu, şimdi durum ne bilmiyorum.

Son bir sene içerisinde Teknobiyotik adlı siteden alışveriş yapıp memnun kalmayan var mı? Acaba alışveriş deneyimlerini yazabilirler mi? Virüs yüzünden hepimiz eve kapandık ve ilk defa iyi bir bilgisayar almayı düşünüyorum internette en uygun fiyatı Teknobiyotik veriyor ancak şikayetvar da çok fazla şikayet yazılmış o yüzden tedirgin oldum yardımcı olursanız sevinirim.

Güvenli bir site ve aldığınız ürün 1 hafta içinde elinizde oluyor ben satın alım yapmadım ama bir arkadaşım oradan PC topladı gayet memnun kaldı.

Bence almayın bu sıralar fiyatlar uçuk ayrıca diğerlerine göre pahalı İtopya'ya da bakın derim. Bütçenizi söylerseniz ve sisteminizi belirtirseniz yardımcı oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı