Teknobiyotik AMD Ryzen 5600G kutusuz ibaresi sorun olur mu?

Murat Özcan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

AMD 5600G'li bir sistem toplamak istiyorum. Fiyat olarak en ucuz Teknobiyotik sitesinde buldum açıklamada kutusuz fanli ürün ibaresi mevcut. Kutusuz olması ileride sorun teşkil eder mi garanti vs konularında sorun yaşar mıyım? Site olarak güvenli midir?

dqw.PNG

Garanti olarak sorun yaşamazsınız, site güvenilir.

Yanlış bilgi
Arkadaşlar merhaba,

AMD 5600G'li bir sistem toplamak istiyorum. Fiyat olarak en ucuz Teknobiyotik sitesinde buldum açıklamada kutusuz fanli ürün ibaresi mevcut. Kutusuz olması ileride sorun teşkil eder mi garanti vs konularında sorun yaşar mıyım? Site olarak güvenli midir?

Site güvenli ama kutusuzsa outlet üründür.

Son düzenleyen: Moderatör:
""Kutusuz fanli ürün ibaresi mevcut."

derken işlemcileri tray olarak alıyorlar. Fanı var "işlemci kutusu yok. "Bende işlemcimi öyle aldım.
Satıcı bu şekilde daha ucuza alır, ucuza sattıgını düşünelim :)

Normalde satılan direk orjinal kutulu ...
Arkadaşlar merhaba,

Dosya Ekleri

• kutusuz-tray-cpu.jpg
    kutusuz-tray-cpu.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 25
  • kutu.jpg
    kutu.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 28
Site güvenli ama kutusuzsa outlet üründür.

Kutusuz outlet mi yoksa tray işlemci mi 😂😂 bence bir araştır sen.
Outlet ürün değil de hazır sistem toplayan firmalar işlemcileri kutulu değil de toplu olarak alıyorlar. Bu ürün de o şekilde sanırım. Ben garanti vs konularında sorun yaşar mıyım o konuda tereddütte kaldım.

Garantiler 2 yıldır kutulu olanlar box tur kutusuz olanlar traydır iki işlemci de 2 yıl garanti kapsamına giriyor.

Kutusuz outlet mi yoksa tray işlemci mi 😂😂 bence bir araştır sen.

Garantiler 2 yıldır kutulu olanlar box tur kutusuz olanlar traydır iki işlemci de 2 yıl garanti kapsamına giriyor.
Satılan sitede tray olduğuna dair bı ibaremi var ? Test sisteminde kullanılıp satılan bı parçada olabilir daha önce aldığım ürünlerde bunu yaşadım. Gelip buraya çok bilmiş moderatör ve ergenler yorum yapıyor. Ayrıca satılan sitelerde neden kutusuz oldunu belirtmeleri lazım. Türkiye'de tüketici hakları sıfır olduğu için fiyatından tutun açıklamalar baştan sağma.

Son düzenleme:
Satılan sitede tray olduğuna dair bir ibaremi var? Test edilip satılan bir parçada olabilir daha önce aldığım ürünlerde bunu yaşadım. Gelip buraya çok bilmiş moderatör ve ergenler yorum yapıyor.

Tray yazmasına gerek yok kutusuz yazanlara var kullanılmış ürün diyorsunuz macun lekesi var mıydı üstünde bunu bilerek diyorsunuz.

Geri
Yukarı