Teknobiyotik arızalı çıkan ekran kartı

elfen lied

Centipat
Geçenlerde açtığım Teknobiyotik güvenli mi? Başlığının ardından arkadaşların yorumları sonucu ekran kartını sipariş verdim(RX 560 4 GB) ve elime geçen kartı taktırdığımda driver ı yüklediğim an görüntü kesiliyor. Ve problemin ekran kartında olduğundan emin olmak için başka sistemlere de taktırdım ama sonuç aynı driver ı kurduğunuz an görüntü kesiliyor. Bunun ardından direk kartı iade edip kargoladım. Açıkcası sıkıntı yaşamak hoş olmadı ve ne yazık ki teknobiyotiğin müşteri hizmetleri de beni tatmin etmedi sonuç olarak pişmanım alışveriş yapacak olan arkadaşlara bildiriyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde açtığım Teknobiyotik güvenli mi? Başlığının ardından arkadaşların yorumları sonucu ekran kartını sipariş verdim(RX 560 4 GB) ve elime geçen kartı taktırdığımda driver ı yüklediğim an görüntü kesiliyor. Ve problemin ekran kartında olduğundan emin olmak için başka sistemlere de taktırdım ama sonuç aynı driver ı kurduğunuz an görüntü kesiliyor. Bunun ardından direk kartı iade edip kargoladım. Açıkcası sıkıntı yaşamak hoş olmadı ve ne yazık ki teknobiyotiğin müşteri hizmetleri de beni tatmin etmedi sonuç olarak pişmanım alışveriş yapacak olan arkadaşlara bildiriyim dedim.
Maalesef bazen insanların tavsiyeleri her zaman tutmuyor. Geçmiş olsun.

Bu bence firmayla alakalı bir sorun değil.

Müşteri Hizmetleri hakkında bir bilgim yok Teknobiyotik için ama senin bilgisayarını ne kadar bilebilirler de ne kadar yardımcı olabilirler. Önce foruma konu açsaydın keşke.

Müşteri hizmetlerinin tavrı nedir bilemiyorum ama aldığınız sıfır ürünün arızalı çıkması mağazadan ziyade marka ile alakalı. Çünkü mağaza gelen tüm ürünleri kutusundan çıkartıp denese bu sefer bana kullanılmış ürün yolladı diyeceksin.

Geçmiş olsun. Teknoloji biraz da şans işiymiş gerçekten. Kardeşime hazır sistem almıştım hiçbir sorun çıkmadı, kendime de 5-6 adet ayrı parça sipariş etmiştim hiçbir sorunla karşılaşmadım. Elbette ben yaşamıyorsam kimse yaşamayacak diye bir şey bulunmuyor.

Geri
Yukarı