Teknobiyotik arızalı çıkan ekran kartı

elfen lied

Centipat
Geçenlerde açtığım Teknobiyotik güvenli mi? Başlığının ardından arkadaşların yorumları sonucu ekran kartını sipariş verdim(RX 560 4 GB) ve elime geçen kartı taktırdığımda driver ı yüklediğim an görüntü kesiliyor. Ve problemin ekran kartında olduğundan emin olmak için başka sistemlere de taktırdım ama sonuç aynı driver ı kurduğunuz an görüntü kesiliyor. Bunun ardından direk kartı iade edip kargoladım. Açıkcası sıkıntı yaşamak hoş olmadı ve ne yazık ki teknobiyotiğin müşteri hizmetleri de beni tatmin etmedi sonuç olarak pişmanım alışveriş yapacak olan arkadaşlara bildiriyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çekinmeyin elbette dört koldan saldırın, onlar sizi bıktırmaya çalışıyor, siz onları bıktırın :)

Bunlarda hadlerini aşacak potansiyel var, bir de hakaretten dava da açarsınız, tertemiz.

O şundan kaynaklı, "ürünü aldım kapıma geldi sıkıntı yok qnq" yazan zeka eksikliği yaşayan insanlar :). Ürünü bir iade sürecine sok ya da teknik servis sorunu çıksın bakalım ağlaya ağlaya nasıl zırlıyor burda.
Aynen öyle hocam. İş teknik desteğe gelince, üründe problem çıkınca ortaya çıkıyor.

Geri
Yukarı