Teknobiyotik, bozuk RX570 yerine RX 560 öneriyor

Onu tuketici hakem heyeti uzmani diye etiketledi. Yardimi olur size mutlaka.

Asla kabul etme. Tuketici hakem heyeti ile sonuca ulasirsin ama uzun surer. 2 ay falan.
THH'den olumsuz bir sonuç alacağımı söyleyen de var, başvurmamı söyleyen de var. İlk defa böyle bir olay yaşıyorum ve gerçekten bıktım. Bilgisayarı atacağım bir köşeye ilkel yaşama geçeceğim. Bütün hayal ve planlarımı mahvettiler. Etiketlediğiniz kişiyi tanımıyorum. Dediğiniz gibi konuya yardımı dokunabilirse mutlu olurum. THH sonucunu 2-3 ayda olsa beklerim. Ben RX570'imden gayet memnundum.

THH'den olumsuz bir sonuç alacağımı söyleyen de var, başvurmamı söyleyen de var. İlk defa böyle bir olay yaşıyorum ve gerçekten bıktım. Bilgisayarı atacağım bir köşeye ilkel yaşama geçeceğim. Etiketlediğiniz kişiyi tanımıyorum. Dediğiniz gibi konuya yardımı dokunabilirse mutlu olurum. THH sonucunu 2-3 ayda olsa beklerim. Ben RX570'imden gayet memnundum.
Bu yasadigin aynisini donanimhaber forumunda gordum ve sorununu cozmustu. Ama onun teknobiyotik degildi galiba. Teknibiyotik hakkinda hic guzel seyeler gormedim. Daha once birisi davalik olmustu onlarla benim konuma yazmisti.

Sorunu cozerken cok ustune gitmisti o her gun aramisti ve Asusla iletisime gecmisti firma. Sonuc olarak ust model vermislerdi. Hic THH koymamisti araya. Ama THH ile sonucu her halukarda alirsin merak etme olumlu veya olumsuz alacagin sonucu THH araciligi ile almani oneririm.

Bu yasadigin aynisini donanimhaber forumunda gordum ve sorununu cozmustu. Ama onun teknobiyotik degildi galiba. Teknibiyotik hakkinda hic guzel seyeler gormedim. Daha once birisi davalik olmustu onlarla benim konuma yazmisti.
Teknobiyotik için hep olumlu yorumlar görmüştüm. Hatta okuduğum (bilişim) okulda ki öğretmenlerde dahi Teknobiyotik bardaklarına rastlamıştım. Güvenmiştim. Nasıl görmedim bu kadar olumsuz yorumları. Teknobiyotik, ne müşterisine ne de onun parasına saygı duyuyor. Benim için artık dolandırıcı konumundalar. Bunu bir çok kişiye yaptılar. Hem suçlular hem güçlüler. Muhtemelen şaşırtmayacaklar, umutsuz şekilde bekliyorum artık.

Teknobiyotik için hep olumlu yorumlar görmüştüm. Hatta okuduğum (bilişim) okulda ki öğretmenlerde dahi Teknobiyotik bardaklarına rastlamıştım. Güvenmiştim. Nasıl görmedim bu kadar olumsuz yorumları. Teknobiyotik, ne müşterisine ne de onun parasına saygı duyuyor. Benim için artık dolandırıcı konumundalar. Bunu bir çok kişiye yaptılar. Hem suçlular hem güçlüler. Muhtemelen şaşırtmayacaklar, umutsuz şekilde bekliyorum artık.
Tehdit dahi ettiklerini soylemisti birisi. Hatta sikayetvar sitesi linkini eklemisti konuya.

Bu işin sonucunu söyleyeyim. Size 1400 lira aynen iade olur. İtopya, Vatan, incehesap vs. hepsi şu an aynısını yapıyor çünkü kartın fiyatı kat kat artmış durumda. Zaten normalde de ödenilen para aynen iade olur. Ama çok uğraşılırsa bir üst seviye kart alanlar oluyor firmadan. Ama bu şark kurnazlığı varken bizim esnafta bin dereden su getirirler.

Teknobiyotik yine para iadesi veya RX560 teklif ediyor. Yarın sabah kendileriyle iletişime geçeceğiz ve artık sonuç ortaya çıkacak. Teknobiyotik'ide anlıyorum, miner olayları yüzünden hiç bir yerde stok kalmadı. Fakat hala RX570'li sistemler satıyorlar. Satış ve teknik servis stoğu ayrı diyorlar.

Gördügünüz gibi bir tane baba parası yiyen ve paranın nasıl kazanıldıgını bilmeyen ve kanunlardan anlamayan bir laf cambazıyla tartışma yapmıştım önceki mesajlarda.

Demiştim ürünün yedegini ve sıfırını bozulmalara karşı yedekte tutmaları gerek demiştim. Böyle bir zorunluluk kanunen yok demişti. Ben var demiştim.
Antibiyotigin kendisi de beni dogrulamış oldu. Satış ve teknik servis stogu ayrı yazmışlar. Yani teknik servis stogumuz yok yalanıyla yeni ekran kartını arkadaşımıza vermiyorlar. Yedekte sıfır kart bulundurma zorunlulukları yoktu hani ne oldu? Antibiyotik o zaman neden yedek stogumuz kalmadı diye yalan söylüyor?
Bu işin sonucunu söyleyeyim. Size 1400 lira aynen iade olur. İtopya, Vatan, incehesap vs. hepsi şu an aynısını yapıyor çünkü kartın fiyatı kat kat artmış durumda. Zaten normalde de ödenilen para aynen iade olur. Ama çok uğraşılırsa bir üst seviye kart alanlar oluyor firmadan. Ama bu şark kurnazlığı varken bizim esnafta bin dereden su getirirler.

Bir tane daha geldi kanundan anlamayan ve paranın nasıl kazanıldıgnı bilmeyen birisi. Kaç kişi bu firmaları THH'ye verip aynı kartı aldı haberiniz yok. Sizin gibilerinin gıcıklıgına yazdıgını düşünüyorum artık. Ne kanunlardan haberiniz var çünkü ne de insanların bu firmaları kanunlarla nasıl yola getirdiginden.

Son düzenleme:
Gördügünüz gibi bir tane baba parası yiyen ve paranın nasıl kazanıldıgını bilmeyen ve kanunlardan anlamayan bir laf cambazıyla tartışma yapmıştım önceki mesajlarda.

Demiştim ürünün yedegini ve sıfırını bozulmalara karşı yedekte tutmaları gerek demiştim. Böyle bir zorunluluk kanunen yok demişti. Ben var demiştim.
Antibiyotigin kendisi de beni dogrulamış oldu. Satış ve teknik servis stogu ayrı yazmışlar. Yani teknik servis stogumuz yok yalanıyla yeni ekran kartını arkadaşımıza vermiyorlar. Yedekte sıfır kart bulundurma zorunlulukları yoktu hani yoktu ne oldu? Teknobiyotik o zaman neden yedek stogumuz kalmadı diye yalan söylüyor?

Bir tane daha geldi kanundan anlamayan ve paranın nasıl kazanıldıgnı bilmeyen birisi. Kaç kişi bu firmaları THH'ye verip aynı kartı aldı haberiniz yok. Sizin gibilerinin gıcıklıgına yazdıgını düşünüyorum artık. Ne kanunlardan haberiniz var çünkü ne de insanların bu firmaları kanunlarla nasıl yola getirdiginden.
Suçlu durumdayken üstüne gelip 560 teklif eden firmadan her şey beklenir hocam. Bu konu hakkında Teknobiyotik'i zorlayacağım. THH falan hakkımı arayacağım. Böyle olmaz.

Antibiyotigin kendisi de beni dogrulamış oldu. Satış ve teknik servis stogu ayrı yazmışlar. Yani teknik servis stogumuz yok yalanıyla yeni ekran kartını arkadaşımıza vermiyorlar. Yedekte sıfır kart bulundurma zorunlulukları yoktu hani ne oldu? Antibiyotik o zaman neden yedek stogumuz kalmadı diye yalan söylüyor?

Tebrik ederim. Benim konumda kazandigim para için 1 yilimi vermistim hem de cok zor sartlar altinda. Ev kirasi, elektrik, su hepsini oduyordum ustune mutfak alisverisi falan. Cok zordu. Ülkemizde zaten paranin bir degeri yok. Istedigin kadar kazan kredi cekip bir şey almazsan hiç alamiyorsun cunku zamlaniyor alacagin ürün. Baba parasiyla gecinen daha is hayatina atilmamis insanlar bunu anlamazlar ve anlayacaklari zaman cok gec olacak. Helal olsun tekrar.
Suçlu durumdayken üstüne gelip 560 teklif eden firmadan her şey beklenir hocam. Bu konu hakkında Teknobiyotik'i zorlayacağım. THH falan hakkımı arayacağım. Böyle olmaz.
%100 haklisin. Onlar seni denemis yutarsan yanlarina kar kalacak. THH basvuruyu baslat bugun bence.

Geri
Yukarı