Teknobiyotik eksik ürün yolladı

Satın alırken sıkıntı yok, sistem geldikten sonra sıkıntı yaşarsanız gerçek yüzünü gösteriyor bunlar.
Alalı 1 yıl oldu zaten. Bir kere bir şey sormak için iletişim kurmuştum hiç hoş değildi. SSD'yi garantiye gönderecektim bunlar yapmaz zamanımı boşa harcarlar dedim göndermedim.

Az önce Hepsiburada'yı aradım kontrol etmeleri için ve öyle bir görsel yok dediler açtım baktım cidden filtre bulunduğunu yazan görseli siteden kaldırmışlar. Kurumsallıkta sınır tanımıyorlar.
Hepsiburada ile iletişime geçmem ve şikayetimi kaldırmamam üzerine bu gün arandım ve filtre yerine 2 adet fan göndereceklerini söylediler. Buradan önerim başınıza benzer olay gelirse pes etmeyip hakkınızı aramanız yönünde olacaktır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-22-17-51-06-930_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2020-12-22-17-51-06-930_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Hepsiburada üzerinden Teknobiyotik'ten Aerocool Prime V3 500W kasa aldım. Ürün açıklamalarında alt ve üst kısımda toz filtresi yazmasına rağmen inatla sadece 1 adet toz filtresi olduğunu söylüyorlar. Bir de utanmadan dalga geçer gibi PSU havalandırmasında filtre takmak için yer var siz ayriyeten satın almanız lazım diyor. Bilgisayarı toplamamış olsam çoktan iade edecektim. Şikayetvar sitesine yazdığım için bir fırça atmadığı kaldı ve işin kötü yanı sürekli aynı eleman çıkıyor telefona. Kesinlikle tavsiyem uzak durun. Sorun yaşadığınızda muhatap olacağınız kişi yok gibi bir şey.

Sorununuz çözüldümü, teknobiyotik şuanda mafya kesildi daha büyük mağdurlar zinciri var.

Korkutmayın 😃. 3 adet Akasa Viper kasa fanı aldım ve şuan kargoda. Yarın elime ulaşacak muhtemelen. Umarım eksik ve kırık gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı