Teknobiyotik Firmasının Rezilliği

Teknobiyotik ile zamanında yaşamış olduğum kötü tecrübeden dolayı artık bende kimseye tavsiye etmiyorum. Müşteri memnuniyetleri neredeyse hiç yok.

Aynı durumu bende yaşadım demek ki yalnız değilmişim. Araştırınca gördüm ki böyle bir sürü vaka var. Firmanın piyasalar videosuna bilmediğim için bir soru yazdım karşılığında gördüğüm muameleye bakar mısınız? Profilim gizliymiş yok efendim düşük bütçeli sistemlere yorum yaptığım için sorduğum sorudaki sistemleri alamazmışım bak hele bak tanrı sanki benim ekonomik durumum hakkında kesin hüküm veriyor! O yazdığım yorumlarda insanlara yardım ettiğim yorumlar firmanın cevaplamadığı soruya ben cevap verip yardımcı olmuşum. Onu bahane edip bana iftira atıyor art niyetlisin diyor. Bu mantıkla ben yüksek bütçelilere yorum yapsam alabiliyorum yapmadıysam alamıyorum öyle mi? Bu sosyal medya hesabını kim yönetiyorsa bir gün birinin tepesi atar firmayı basar olay çıkarır demedi demeyin. Bunlardan yıllar önce ilk ve son kez sistem almıştım onu da sattım zaten (bu arada alışverişte hiçbir sorun yaşamadım yiğidi öldür hakkını yeme hesabı satma sebebim daha güzel sistem almaktan ibaret ancak bu tavırları bardağı taşırdı. Saygısızlığı affetmem) daha tek kuruş kazandırmam + kimseye de önermem. Kendini tanrı falan sanıyor bu arkadaş. Dünyayı ben yarattım diyecek yakında.

Eki Görüntüle 991770 Eki Görüntüle 991771

Başlık 2017'de açılmış düşünün 3 - 4 sene olmuş kafa halen aynı hangi zihniyet yönetiyorsa bunun gibi bir sürü rezil yorum görebilirsiniz biri mesela Amerika'da olsanız bu krizden en az şekilde etkilenirsiniz demiş bunların verdiği cevap Amerika sömürge ülkesi öyle bir ülkeyi desteklediğinize inanmak istemeyiz demiş kafaya bakar mısın? Biri Yılmaz Özdil nickiyle yazmış Yılmaz Özdil'e bidon kafalı vatan haini falan demiş siyasetçi misiniz ticaret mi yapıyorsunuz bu nasıl bir zihniyet nasıl bir kafa sanırım kanalın yönetimini Bakırköy'den birine vermişler. Hayal dünyasın da yaşıyor zavallı. Konuyu açan @Recaizade Mahmut Efendi ağır hakaret edeceğim burası yeri değil diyor ya çok haklı. Neyse görüyorsunuz işte ben alışverişte sorun yaşamadım kargo gecikti bunlar kargoyu arayıp yardımcı oldular sistem geldi kurdum sorunsuz senelerce kullandım sattım bunlar gibi iftira atıp asılsız itham da bulunacak değilim tecrübem neyse söylüyorum ama sorun yaşamadım diye de bu tavırlarını savunacak değilim ki savunulacak bir tarafı da yok zavallıların. Allah'ın saygısızları. Bana en kral sistemi bedava verseler alan namerttir o kadar net söylüyorum. Saygısızlığı affetmem o iş bitti.

Aynı durumu bende yaşadım demek ki yalnız değilmişim. Araştırınca gördüm ki böyle bir sürü vaka var. Firmanın piyasalar videosuna bilmediğim için bir soru yazdım karşılığında gördüğüm muameleye bakar mısınız? Profilim gizliymiş yok efendim düşük bütçeli sistemlere yorum yaptığım için sorduğum sorudaki sistemleri alamazmışım bak hele bak tanrı sanki benim ekonomik durumum hakkında kesin hüküm veriyor! O yazdığım yorumlarda insanlara yardım ettiğim yorumlar firmanın cevaplamadığı soruya ben cevap verip yardımcı olmuşum. Onu bahane edip bana iftira atıyor art niyetlisin diyor. Bu mantıkla ben yüksek bütçelilere yorum yapsam alabiliyorum yapmadıysam alamıyorum öyle mi? Bu sosyal medya hesabını kim yönetiyorsa bir gün birinin tepesi atar firmayı basar olay çıkarır demedi demeyin. Bunlardan yıllar önce ilk ve son kez sistem almıştım onu da sattım zaten (bu arada alışverişte hiçbir sorun yaşamadım yiğidi öldür hakkını yeme hesabı satma sebebim daha güzel sistem almaktan ibaret ancak bu tavırları bardağı taşırdı. Saygısızlığı affetmem) daha tek kuruş kazandırmam + kimseye de önermem. Kendini tanrı falan sanıyor bu arkadaş. Dünyayı ben yarattım diyecek yakında.

Eki Görüntüle 991770 Eki Görüntüle 991771
Karakterlerinin potansiyeli belli, para ile adam olacağına inanan insanlarla keşke muhattap olmasaydınız. Bende zamanında adam yerine koydum tehdit etmişlerdi. Açık ve net bedava verseler alışveriş yapacağım bir firma değil bu cümlemde ciddiydim paramla ne muhattap olurum nede bunlardan 1 kuruş iyilik alırım. Benden tavsiye sevdiklerinize bunlarla alışveriş yapmayı mani olun sevmediklerinizi yönlendirebilirsiniz isalşkfiasişfa.

Cooler Master övüyoruz ama onun da performansini donanim haberde gördük 20 cm RGB fani gürültülü çalışan adamin4 5 ay bekletip doğru düzgün ve saygılı şekilde cevap vermemişler inanilmaz öne çıkarılma sayısına ulaşmıştı o durum. Kullanıcıyı önemsemeyen firmalar sonunda kaybedeceksiniz, bir adamı 4 ay 2 fan için bekletip yeni ürüne parça stoğu yok diyorsan bu isi yapmayacaksin, tüketici hakem heyetleri bile firmalardan yana olmuşken bu tarz yaklaşımlar normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı