Teknobiyotik Güvenli mi?

Biliyorum bir çok konu açılmış ama neredeyse çoğu eski V3.5 Killer alacağım haftasonu. İnternette çok olumsuz mesaj var. Teknobiyotik hakkında özellikle üründe hata çıkması halinde hiç ilgilenmiyorlarmış. Ürün alan var mı? Varsa yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kere alışverişim oldu. Ram ve anakart siparişi vermiştim. İkisi de sorunsuz geldi. Yakın zamanda bir Ram daha almayı düşünüyorum.

Benim aldığım ürünlerde bir sorun yaşamadığım için sana kısmen yardımcı olabiliyorum. Senin alıp da arıza veren bir ürünle firmanın satış sonrası duruşunu gözlemlemen gerekiyor. Ama ben 4-5 defa alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım. Yani parayı alıp hıyar yollamıyorlar.

Teknobiyotik'ten yanlışlıkla outlet kasa almıştım. Geri iadesini yaptım. Kuponu da iade aldıklarında bana verdiler başka bir üründe kullandım. İletişimleri iyi yani öyle korkulacak bir yer değil. YouTube yorumlarına bakma sen aldığın mala ve fiyatına bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı