Teknobiyotik Neden Böyle?

Teknobiyotiğin sosyal medyasını ergenler yönetiyor açık ve net. Olumsuz olmayan bir yoruma bile atarlı cevap veriliyor, çok bilmişlik yapılıyor, yanlış bildiğini doğruymuş gibi üstüne basa basa kavgacı bir dille üsteliyor.
Zaten İtopyaya karşı yaptıkları komik reklam afişinden belli ergenlerin yönettiği bir medya organlarının olduğu. :D Aşırı saçma bir sataşmaları vardı geçenlerde.

Teknobiyotiğin sosyal medyasını ergenler yönetiyor açık ve net. Olumsuz olmayan bir yoruma bile atarlı cevap veriliyor, çok bilmişlik yapılıyor, yanlış bildiğini doğruymuş gibi üstüne basa basa kavgacı bir dille üsteliyor.
Zaten İtopyaya karşı yaptıkları komik reklam afişinden belli ergenlerin yönettiği bir medya organlarının olduğu. :D Aşırı saçma bir sataşmaları vardı geçenlerde.
Katılıyorum. Ayrıca sabit bir mağazaları bile yok.

Teknobiyotik dediğin site Akortek bilişimin yan kuruluşu gibi bir sitedir. Akortek servis bünyesinde bulunan markaların tanıtımını sıkça yapmalarına bu yüzden pek şaşırmamak gerekir. Özellikle toplama sistemlerde bünyelerindeki Dark, Asrock, Aerocool, Akasa, High Power markalarını sık görüyoruz. Şahsen oradan sistem toplamak yerine tek parça ürün alınmasını doğru buluyorum.

Mesela teknobiyotik youtube kanalının altına bazı ürünlerin fiyatlarının pahalı olması hakkında yorum yapmıştım.Çin'deki kaliteli markalar daha ucuza satıyor demiştim adamlar hemen.
İşte git ordan alışveriş yap ordaki mallar kötü falan filan başladılar boş boş konuşmaya.
Sonra oradan alacağım şeyleri almamaya karar verdim.

PC'lere koydukları PSU'lar da çok saçma geliyor bana. Sırf ucuz olsun diye DARK marka saçma sapan bir kasanın için 5000 TL'lik sistem dizip 400W ne olduğu belirsiz güç kaynağını koyuyorlar, mesela RX580 R5 2600'lü sistemde 400W gördüm.
Ona hiç dikkat etmemiştim bakın. Sanırsın Turbox [emoji23]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı