Teknobiyotik R3 1200 Hazır sistem ile CS:GO oynanır mı?

Shilded

Hectopat
Daha fazla  

Bu sistemi almayi dusunuyorum. ( Topla falan demezseniz sevinirim. 2. El sistemlere bulasmak istemiyorum. ) Bu sistem ile Guild Wars 2, LOL, CS GO, Fortnite vb oyunlar oynayabilir miyim?

Bu sistemi almayi dusunuyorum. ( Topla falan demezseniz sevinirim. 2. El sistemlere bulasmak istemiyorum. ) Bu sistem ile Guild Wars 2, LOL, CS GO, Fortnite vb oyunlar oynayabilir miyim?
Oynarsın.

O zaman ilerleyen zamanlarda 3. Nesile geçmeyi düşünüyorsunuz galiba. Çünkü R3 1200 çok güçlü bir işlemci değil.
Aynen öyle zaten yeni nesil oyunlar VRAM Konusunda yenilikçi oyunlar bu nedenle 8 gb istiyorun 3. Nesil ise (2 ay sonra) ryzen 7 3700x e gecmeyi dusunuyorun anakartida yaninda upgrade edicem

Sistem çok iyi. İleride işlemcini değiştirirsen 10 numara.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı