Teknobiyotik sistemler nasıl?

Önceki mesajları okumadım ama monitörün var mı veya eskiyse dönüştürücü almayı unutma Teknobiyotik'de var o da ben beraber almıştım.
Ben bu monitör ü almayı düşünüyorum Acer EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD Monitör Fiyatı
Monitörde mi alacaksın.

Kanka anlamadım şimdi sen kasa almıycak mıydın laptopa geçtin :D.
Hayır :D, ben bugüne kadar hep laptop kullandım
Monitörde mi alacaksın.

Kanka anlamadım şimdi sen kasa almıycak mıydın laptopa geçtin :D.
Dark Diamond PRO Mesh 4x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS) | Teknobiyotik bahsettiğimiz kasa bu mu hocam

Ben bu monitör ü almayı düşünüyorum Acer EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD Monitör Fiyatı

Hayır :D, ben bugüne kadar hep laptop kullandım.

O monitör iyi ya fiyatına göre en çok tercih edilenlerde benim şimdiki monitör eski biraz o yüzden görüntü çok güzel değil bende para biriktirip alacağım yeni bir monitör.

Aynen hem görüntüsü daha güzel hem de +1 fan var işte. Hazır sitemdeki kasada fanların yarısı gözüküyor yine güzel ama o kasa daha iyi.

O monitör iyi ya fiyatına göre en çok tercih edilenlerde benim şimdiki monitör eski biraz o yüzden görüntü çok güzel değil bende para biriktirip alacağım bende yeni bir monitör.
Şimdiden hayırlı olsun diyorum inşallah banada nasip olur, şimdi konumuza devam edelim,
(1) Soru 1: Attığım Linkteki Kasa 54 TL Verip Yükseltilen Kasadan mı?
(2) Soru 2: Kasa Fanı Ekle diye seçenek var teknobiyotikte yükseltin en altında onu seçiyor muyuz?
(3) Soru 3: SSD Değiştirdin mi? Değiştirmediysen herhangi kitlenme oldu mu?
(4) Soru 4: Wi-Fi alıcı aldın mı siteden? Aldıysan hangisini aldın? Çünkü 2 Tane seçenek var ve 2 sinin farkı ne olduğunu bilmiyorum.

Şimdiden hayırlı olsun diyorum inşallah bana da nasip olur, şimdi konumuza devam edelim,
(1) soru 1: Attığım linkteki kasa 54 TL verip yükseltilen kasadan mı?
(2) soru 2: Kasa fanı ekle diye seçenek var Teknobiyotik'te yükseltin en altında onu seçiyor muyuz?
(3) soru 3: SSD değiştirdin mi? Değiştirmediysen herhangi kitlenme oldu mu?
(4) soru 4: Wi-Fi alıcı aldın mı siteden? Aldıysan hangisini aldın? Çünkü 2 tane seçenek var ve 2 sinin farkı ne olduğunu bilmiyorum.

1: Kanka o kasa 54TL yükseltmeli değil 68 TL yükseltmeli Dark diomond Pro görürsün zaten.
2: Kasa fanı ekleyi ben seçmedim almana çok gerek yok diye düşünüyorum paran varsa ve kasam daha az sıcak olsun diyorsan alabilirsin.
3: SSD değiştirmedim ve bir sorun da olmadı gayet hızlı ve güzel testlerini de yapmıştım ama tabii bazı kişilerde sıkıntı çıkabiliyor.
4: Wi-Fi alıcı almadım o konuda bir şey söyleyemiyeceğim.

1: Kanka o kasa 54TL yükseltmeli değil 68 TL yükseltmeli Dark diomond Pro görürsün zaten.
2: Kasa fanı ekleyi ben seçmedim almana çok gerek yok diye düşünüyorum paran varsa ve kasam daha az sıcak olsun diyorsan alabilirsin.
3: SSD değiştirmedim ve bir sorun da olmadı gayet hızlı ve güzel testlerini de yapmıştım ama tabii bazı kişilerde sıkıntı çıkabiliyor.
(5): RX 560 Driver Linki Varmı? ben bulamadım driver & support ta veya ben göremedim
(1): kanka a2.5 killer sitesinden kasa yükseltmelerinden bakınca 54 tl görünüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-09-22 213340.png
    Ekran görüntüsü 2020-09-22 213340.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı