Çözüldü Teknobiyotik Ücret İadesi Yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Banka kartı ile de alsanız EFT/Havale gibi yollarla göndermiyorlar. Pos hangi şirketse onunla iletişime geçiyorlar önce sonra iadeyi banka görüyor, onu da onaylayınca para geri gelmiş oluyor.
Pos Ziraat Katılım falan demişlerdi galiba. Ben şimdi kendi bankam olan Ziraat Bankası'nı mı aramalıyım Ziraat Katılım'ı mı?

Pos Ziraat Katılım falan demişlerdi galiba. Ben şimdi kendi bankam olan Ziraat Bankasını mı aramalıyım Ziraat Katılım'ı mı?
Hayır hayır, durumun onlarla bir alakası yok. Süreci anlatıyorum size, siz dünkü gibi bankanızla yine iletişime geçin eğer gönderilmiş işlemde bulunan bir iade varsa zaten söylerler yoksa Cimer'e yazın öncelikle. Ancak ben yine de iade yapmayacaklarını sanmıyorum, yapacağız dediyseler yapacaklardır ancak biraz slow motion olarak galiba.

Hayır hayır, durumun onlarla bir alakası yok. Süreci anlatıyorum size, siz dünkü gibi bankanızla yine iletişime geçin eğer gönderilmiş işlemde bulunan bir iade varsa zaten söylerler yoksa Cimer'e yazın öncelikle. Ancak ben yine de iade yapmayacaklarını sanmıyorum, yapacağız dediyseler yapacaklardır ancak biraz slow motion olarak galiba.
Telefonda aradım iadeniz yapıldı 10 gün sürer dediler 10 gün oldu hâlâ yok. Üstelik mesajlarıma ve e-postalarıma cevap da verilmiyor. Ben bankayı arayayım sonra Cimer'e yazayım, teşekkürler.

Bankanın mobil uygulamasından itiraz talebi oluşturdum, sorunla banka ilgilenecekmiş bunu yapınca.

Edit: Polise şikayet edeceğim falan deyince muhasebeden arandım, iadenin yapıldığını ve 2-3 güne geleceğini söyledi. Sorun onlarda değilmiş bankadaymış. Ben bankanın mobil uygulamasından itiraz talebi de oluşturdum, bakalım süreç daha ne kadar devam edecek :D

Son düzenleme:
Telefonda aradım iadeniz yapıldı 10 gün sürer dediler 10 gün oldu hâlâ yok. Üstelik mesajlarıma ve e-postalarıma cevap da verilmiyor. Ben bankayı arayayım sonra Cimer'e yazayım, teşekkürler.

Bankanın mobil uygulamasından itiraz talebi oluşturdum, sorunla banka ilgilenecekmiş bunu yapınca.

Edit: Polise şikayet edeceğim falan deyince muhasebeden arandım, iadenin yapıldığını ve 2-3 güne geleceğini söyledi. Sorun onlarda değilmiş bankadaymış. Ben bankanın mobil uygulamasından itiraz talebi de oluşturdum, bakalım süreç daha ne kadar devam edecek :D
Bankayı arasanız o da diğeri üstüne atar. :D

Bankayı arasanız o da diğeri üstüne atar. :D
Bankayı arayınca bana çözüm üretti, mobil uygulamadan ödemeye itiraz ettim ve banka ilgilenecekmiş durumla. Parayı illaki alacağım da, diğer siteler 1 günde iade yaparken bunların 10 günde yapmaması can sıkıcı. Bir daha Teknobiyotik'ten alışveriş yapar mıyım?😄

Bugün dekont yolladılar, dekontta iade tarihi dün görünüyor. Ziraat Katılım bankası ile yapmışlar. Ücret hesabıma ne zaman yansır acaba?

Son durum: Her gün arayıp darladığım için bugün para hesabıma geldi. 🤓 Tam 12 günde iade yapıldı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı