Teknobiyotik Ürünümü Göndermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anilcaliskan

Kilopat
Makaleler
1
3.06.2020 tarihinde Teknobiyotik'ten bir fan sipariş ettim, ben alım yaparken stokta kalan son 2 ürün yazıyordu. Stok varken ödemesini yaptım ve siparişimi tamamladım. Satış sayfasında da maksimum kargo süresi 3 gün yazıyordu.

Ürün 5 gün oldu hala kargoya verilmedi. Destek talepleri hiç bir şekilde yanıtlanmıyor, telefonlar hiç bir şekilde cevaplanmıyor. Henüz az önce 12 dakika telefonda bekledim, 12 dakika sonra birden hattan düştüm. Tekrar tekrar arama yapmaktan sıkıldım artık şaka gibi bir durum. Telefonu açsalar iade talebi oluşturacağım. Ne destek sistemi, ne de 0850 destek hatları üzerinden iletişim kuramıyorum.

Şikayetvar'da şikayet oluşturdum, oradan inceleme başlatılmıştır dönüş yapılacaktır diye mesaj yazdılar. Oradan da herhangi bir dönüş yapılmadı. Aynı fanı benimle aynı tarih aralığında alan bazı kişiler Şikayetvar postuma yorum atmışlar, onlara da fan gitmemiş ve iletişim problemleri mevcut.

Muhtemelen fanın stoğu olmamasına rağmen bizden varmış gibi paraları alındı, stok gelecek diye bekliyoruz. Şu anda zaten ürünün stoğu yok.

Aklı olan bu firmadan kesinlikle ürün almasın arkadaşlar, parasını verdiğim ürün için eziyet çekiyorum. Şansınız varsa, ürün sorunsuz elinize ulaşırsa bir sorun yaşayacağınızı düşünmem. Daha önce bir kere kasa aldım sorunsuz elime ulaştı 2 sene kadar önce ama benim gibi her bir aşamada sorun yaşarsanız satış sonrası destek diye bir şey kesinlikle yok. Muhatap yok karşınızda yani.

Ne öneriyorsunuz? Bu durumda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben anakart almıştım hatırladığım kadarıyla birkaç ürün daha aldım sanırım hepside sorunsuz ulaştı. Mail'lerini de kontrol ediyorlar benim bir sorunum olduğunda soruyordum ve en geç ertesi gün cevap alıyordum.

Dostum zaten Teknobiyotik çok yamuk sistem atıyorlar ekran kartı RTX2060 işlemci Ryzen1600.
Dostum bu durumda en iyi şey baskın yap şaka değil yani ofislerine git sinirli gözükmeye çalış. Ben ürün aldım falan falan nerede adamlar ehuhu falan diyecekler. Sende her gün gel falan sıkışcaklar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz çok yeni 1 hafta kadar önce Dark Guardian Pro marka kasa satın aldık ve 2-3 gün içerisinde kargoya verildi. Sipariş yoğunluğu olabilir, fan tedariği yapılıyor olabilir. Forumda sürekli aynı konuları görüyoruz, güvenli alışveriş yapılan sitelere bile sürekli çamur atılıyor. Kargo beklemek istemiyorsanız Vatan, Mediamarkt gibi mağaza satışı yapan kurumlara gidip elden satın alıcaksınız arkadaşlar.

03.06 satın aldım diyorsun zaten 2gün hafta sonuna denk geliyor, 03.06 akşamı satın aldıysan ki o günüde sayma o ürünün irsaliye faturası bile 04.06 günü kesilmiştir toplasan ürün için 1 gün beklemiş oldun şu ana kadar ve firmayı kötüleyici konu açıyorsun. Üzücü..

Bu durumların çoğu şans faktöründen kaynaklanıyor, yapacak bir şey yok.

Tüketici haklarına başvurabilirsiniz daha beklemek istemiyorsanız.
Mesele bekleyip beklememek değil. Sipariş sayfasında stok var yazıyorsa ve maksimum kargo süresine 3 gün yazılmışsa ben stok olmasını ve 3 günde kargo yapılmasını beklerim. İade talep edeceğim onun için bile yanıt vermiyorlar.
Ben anakart almıştım hatırladığım kadarıyla birkaç ürün daha aldım sanırım hepside sorunsuz ulaştı. Mail'lerini de kontrol ediyorlar benim bir sorunum olduğunda soruyordum ve en geç ertesi gün cevap alıyordum.
Hocam bir zahmet bir mail atta benim taleplere ve telefonlara yanıt versinler o zaman san zahmet. Bize yanıt verene yok çünkü.
Dostum zaten teknobiytik çok yamuk ssitem atıyorlar ekran kartı RTX2060 işlemci RYEN1600.
Dostum bu durumda en iyi şey baskın yap şaka değil yani ofislerine git sinirli gözükmeye çalış ben ürün aldım falan falan nerede adamlar ehuhu falan diyecekler sende her gün gel falan sıkışcaklar.
Aynı şehirde olsam çoktan gitmiştim zaten. Benim buradan oraya gitmem zaten aynı fandan 4 tane almama bedel maliyeti olur.
Henüz çok yeni 1 hafta kadar önce Dark Guardian Pro marka kasa satın aldık ve 2-3 gün içerisinde kargoya verildi. Sipariş yoğunluğu olabilir, fan tedariği yapılıyor olabilir. Forumda sürekli aynı konuları görüyoruz, güvenli alışveriş yapılan sitelere bile sürekli çamur atılıyor. Kargo beklemek istemiyorsanız Vatan, Mediamarkt gibi mağaza satışı yapan kurumlara gidip elden satın alıcaksınız arkadaşlar.

03.06 satın aldım diyorsun zaten 2gün hafta sonuna denk geliyor, 03.06 akşamı satın aldıysan ki o günüde sayma o ürünün irsaliye faturası bile 04.06 günü kesilmiştir toplasan ürün için 1 gün beklemiş oldun şu ana kadar ve firmayı kötüleyici konu açıyorsun. Üzücü..
Hocam yanlış anlamazsanız nasıl alışveriş yapacağıma dair tavsiyeye ihtiyacım yok sürekli teknolojik alet alan 25 yaşında bir adamım. Virüs dönemi boyunca Amazon.com.tr, N11, Gittigidiyor buralardan sadece ben en az 20 tane ürün aldım. Maksimum 2 gün sonra kargoya verildiler ve 3. gün elimdeydi ürünler.

Tedarik yoğunluk beni bağlamaz. Ben alırken stok var mıydı? Vardı. Sipariş sayfasında maksimum 3 gün yazıyor muydu? Yazıyordu. Gerisi beni ilgilendirmiyor, parasını verdiğim ürün ortada yok hiç bir şekilde iletişim kuramıyorum.

Ne yapacaktım bide Teknobiyotik süper diye konu mu açacaktım?

Şaka gibisiniz yemin ediyorum. "Üzücü..." yazmışsınız birde. Gerçekten şaka falan herhalde bu. Bu tarz şeylere üzülüyorsanız sizin adınıza ben üzgünüm asıl. Saçmalık.

Aynı problem İncehesap'ta da mevcut şuan. 10 gün oldu şuan daha ses seda yok. Otomatik kopyala, yapıştır mesajlarla cevap veriyorlar. Telefonda 50 dakika bekletiyorlar, 50 dakika sonunda yüzünüze kapanıyor. Yetiştiremiyorsan 2 eleman fazla al, 2 tane kargo şirketiyle daha anlaşma yap müşterilerini mağdur etme.

Maksimum 3 İŞ GÜNÜ'dür o. Sipariş verdiğiniz saat ile ilişkili olarak sipariş verdiğiniz günü saymamalısınız. Öğleden sonra ve akşam üzeri verilen siparişlerin irsaliye faturaları bir sonraki gün kesilir ve sizin 3 iş günü durumunuz ürün faturası kesildikten sonra başlar. Bu durumda 3. iş gününüz henüz sona bile ermemişken, 5 gün oldu diye konu açmanız evet üzücü. Bilmiyorsanız öğrenmek suç değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı