Teknobiyotik vida ve macun eksik olduğu için iade kabul etmiyor

Amazon ile iletişime geçip onlara her şeyi anlattım ama yanımda olurlar mı bilemiyorum.

Maalesef çekmedim bu kadar düşeceklerini tahmin etmemiştim.
Teknobiyotik üzerinden birsürü alışveriş yaptım ve iade yapan arkadaşlarımda olmuştu, hiç sıkıntı yaşamadılar. Sizde sorun çıkmış vallahi hocam.

Teknobiyotik üzerinden bir sürü alışveriş yaptım ve iade yapan arkadaşlarımda olmuştu, hiç sıkıntı yaşamadılar. Sizde sorun çıkmış vallahi hocam.

Vallahi ben de tek sizin sorun yaşamadığınızı duydum nereye baksam internette ana avrat girişıyorlar.

Amazon damarlarına basar onların. Amazon'un telefonda yetkilileri ile görüşün. Harika şekilde sizi savunuyorlar.

İade sürecinde böyle haklı çıkmak için vidaları eksik göndermiş olabilirler mi?

Yok ürünün kurulumunu yapmıştım eksik yoktu. İadeden sonra böyle bir kılıf uydurdular.

Amazon damarlarına basar onların. Amazon'un telefonda yetkilileri ile görüşün. Harika şekilde sizi savunuyorlar.

Yarın mutlaka telefondan arayacağım Amazon'u.

Hayatımda 1 kere aldım oradan daha da almamaya yemin ettim. Bozuk çıkmayan şeyi yok.

Sanırım benim de öyle olacak.

Vallahi ben de tek sizin sorun yaşamadığınızı duydum nereye baksam internette ana avrat girişıyorlar.

Herhalde bir tek ben memnun kaldım. Ürün alırken canlı sohbette kargo parası normalde olmamalı dedim adam kargo parasını iptal etmek için her şeyi yaptı ama çoktan ürünü almıştım. İsterseniz iptal edin siparişi dedi hatta ama uğraşmak istemedim.

1 hafta önce Amazon üzerinden Teknobiyotik satıcısından sıvı soğutma almıştım ve cayma hakkımı kullanarak iade gönderdim.
Ama kendileri 4 tane fan vidası, termal macun eksik ve ürün çizik dediler(yok öyle bir şey ürünü kendim kutuladım hiçbir deforme yoktu)

Eki Görüntüle 1482369

Üründe toplam 8 fan vidası vardı ama hepsi takılıydı yani takılı olmayan fan vidası yoktu bu yüzden kayıp vida olması imkansız(ya da 4 tanesi buharlaştı artık orası Allah'ın hikmeti bilmiyorum) ama bunlar bu konuda hala ısrar ediyor.

Termal macun konusuna gelirsek bu zaten bir hediyeydi ben bunun için para ödemedim ve aleti denemek içinse bunu kullanmak zorundaydım bunu nasıl iade edebilirim Allah aşkına işlemciden sıyırıp geri mi koyayım tüpün içine?

Ve üründe asla çizik yoktu büyük ihtimalle kendileri çizdiler veya bana daha önceden iade gelen bir ürünün resimlerini atıp beni dolandırmaya çalışıyorlar.

Son not: Buradan mümkün olduğunca, elinizden geldiğince asla bir şey almayın. Berbat bir yer.

Milletten para koparmak için kafalarınca bir şeyler uyduruyorlar. Bir dahakine kimden kimden alacağınıza dikkat edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı