Teknobiyotik vida ve macun eksik olduğu için iade kabul etmiyor

Tekrar satışa uygun olup olmaması tüketiciyi bağlayan bir durum değil ne yazık ki.
Müşteriye bu şekilde yaklaşan firmaların her zaman bahanesi olacaktır. Siz sıfır şekilde göndersiniz bile kargoda oluşabilecek kutu hasarını bile sizden bilirler. Siz doğrusunu yapıp THH başvuru yapmışsınız. Şimdiden kolay gelsin. Umarım olumlu sonuç alırsınız. 😇

Müşteriye bu şekilde yaklaşan firmaların her zaman bahanesi olacaktır. Siz sıfır şekilde göndersiniz bile kargoda oluşabilecek kutu hasarını bile sizden bilirler. Siz doğrusunu yapıp THH başvuru yapmışsınız. Şimdiden kolay gelsin. Umarım olumlu sonuç alırsınız. 😇

Vallahi hocam şikayetlerde ürünün kutsunu açtığı gerekçesiyle bile iade reddettiklerini gördüm N11 bile bu kadar yapmadı yani.

InkedWhatsApp Image 2022-08-12 at 10.25.07.jpg

Aldığım habere bakın bir de kargoyu karşı ödemeli göndermişer...

Adamlara yazdım siteden niye böyle gönderdiniz diye adamlar beni siteden banladı. Vay anasını.

Son düzenleme:
Vallahi hocam şikayetlerde ürünün kutsunu açtığı gerekçesiyle bile iade reddettiklerini gördüm N11 bile bu kadar yapmadı yani.

Eki Görüntüle 1482972

Aldığım habere bakın bir de kargoyu karşı ödemeli göndermişer...

Adamlara yazdım siteden niye böyle gönderdiniz diye adamlar beni siteden banladı. Vay anasını.
THH sonucu dışında yapacak bir şey yok maalesef. Kargo parasıda ekleyin. Kuruş kalmasın onlarda. 🙂

THH sonucu dışında yapacak bir şey yok maalesef. Kargo parasıda ekleyin. Kuruş kalmasın onlarda. 🙂

THH'ye başvurdum çoktan Amazon'a da başvurmuştum üstüne bu durumu da belirttim adamlar özür dilemekten ağızları yoruldu artık 10 laflarından 9'u özür. Sanki onlar yapmış gibi :D

Screenshot_76.jpg

Screenshot_74.jpg

Amazon günü kurtardı gibi duruyor. Siz siz olun asla Teknobiyotik satıcısından bir şey almayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı