Teknobiyotik Youtube videosuna yapılan eleştirileri siliyor

Aşağıdaki yeni atılan sistem videoya "fiyatı yüksek" vb. bir yorum yazdığınız takdirde galiba yorumunuz kaldırılıyor. Mobilden yorum attım, PC'ye geçip baktığımda yorum gözükmüyordu (2 dk bekledim gelsin diye ama gelmedi). Bana bu olay garip geldi. Sizinle paylaşmak istedim. Belki de ben yanlış biliyorumdur ve yorumum gitmiştir. Siz de test edip cevap yazarsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki yeni atılan sistem videoya "fiyatı yüksek" vb. bir yorum yazdığınız takdirde yorumunuz kaldırılıyor. Mobilden yorum attım, PC'ye geçip baktığımda yorum gözükmüyordu (2 dk bekledim gelsin diye ama gelmedi). Bana bu olay garip geldi. Sizinle paylaşmak istedim. Belki de ben yanlış biliyorumdur ve yorumum gitmiştir. Siz de test edip cevap yazarsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu marka öyle yapıyor zaten.
Geçenlerde Gaming Gen ve İtopya Instagram sayfalarında hazır sistem gönderilerine salladım 2-3 tane. İkisi de kaldırmıştı :D .

Su kanali hala coluk cocuga birakiyorlar.
1615230661617.png

Niyetlerini bilemem tabii takip etmiyorum videoya da bakmadım ama düşündüğünüz gibi olmayabilir. Benim kanalıma da oldukça sıradan yorumlar yapıldığında bazen nedenini anlamadığım şekilde incelemeye düşüyor yorumu yaptığınız anda. İncelemeye düşen yorumu da herkes göremiyor. Panelden onaylanması gerekiyor. Bu onaylama işi de her zaman yapılmıyor. En azından benim için öyle. Bir süre birikiyor arada bir bakıyorum. Muhtemelen böyle olmuştur.

Yeni konular

Geri
Yukarı