Teknobiyotik Youtube videosuna yapılan eleştirileri siliyor

Aşağıdaki yeni atılan sistem videoya "fiyatı yüksek" vb. bir yorum yazdığınız takdirde galiba yorumunuz kaldırılıyor. Mobilden yorum attım, PC'ye geçip baktığımda yorum gözükmüyordu (2 dk bekledim gelsin diye ama gelmedi). Bana bu olay garip geldi. Sizinle paylaşmak istedim. Belki de ben yanlış biliyorumdur ve yorumum gitmiştir. Siz de test edip cevap yazarsanız sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu sepete eklenemiyor bu arada. Ekran kartı stokta yok diye hata veriyor.

Sanırım 5500 XT 4 GB ve 1650 Super'li hazır sistemler eriyince bu fiyata RX 560 ve 1050 Ti koymaya başlamışlar. Yağmurdan kaçarken doluya tutuluyorsun.

Tek burası değil Trendyol, N11, Vatan vs. gibi siteler de olumsuz yorumları yayınlamıyor. Ayrıca bu kanalı yöneten adam tam sanayi ağzıyla konuşan bir tip. Yaptığınız yorum yüzünden hakaret, küfür bile yiyebilirsiniz. Bazen hak verdiğim oluyor her gün alıcı olmayan yüzlerce 12-13 yaşındaki çocukların saçma sorularını görmek zorunda kalıyorlar. Biraz yorum okuyunca kanser oluyorum. :D

Son düzenleme:
Resmi Cooler Master kanalının yorumuna saldıran, bakkal zihniyeti ile yönetilen, kurumsallık ne demek bilmeyen ve uzak durulması gereken firma. Aradığım ürünü 1000 TL ucuza bulsam bile böyle insanlarla çalışmayı tercih etmem.

Ekran Görüntüsü 2021-03-09 17-27-51.png

...

Yeni konular

Geri
Yukarı