Teknobiyotik'ten alınan Arctic MX4 ile R5 5600 oyun indirirken 67 derece

Bu başlığı görünce Amazon'dan 8 gramlık MX-4 almış bulunmaktayım.
Ekran Görüntüsü (7).png

Olmayacak bir şey çünkü ürünü direkt distribütörden alıyorsun. Apple mağazasından iPhone alıp sahte çıktı demek gibi bir şey.
Distribütör kendileri zaten ona lafım yok. Sadece kafasında soru işareti varsa Arctic'e mail atabilir anlamında söyledim. Yoksa siteyi karalamaktan başka bir şey değil.

Buna benzer bir konu Paugge nezdinde de açılmıştı. Hatta bizzat firmaya ulaşarak bildirimde bulunmuştum ve konu kaldırılmıştı. Bence bu tür içerikler onaylanmadan önce firmayla iletişime geçilmeli. Zira Teknobiyotik için sahte Arctic ürünü satıyor demek çok yanlış olur. Mevcut firma, bu markanın TR'deki baş tedarikçilerinden birisi. Biraz makul düşünelim.

Şimdi tekrar kontrol ettim boşta 50 derece normal oyun içerisinde 60 70 arası değişiyor sorun yok gibi ortada şimdilik. Bu konudan anladığım kimsenin konu içeriğini baştan sona okumadığı sorunun nüksettiği yer Steam oyun indirmesi demiştim ardından böyle bir olayı başkası yaşadı mı? Ama herkes Teknobiyotik çalışanı olduğundan savunma moduna geçip konuyu es geçti.

Şimdi tekrar kontrol ettim boşta 50 derece normal oyun içerisinde 60 70 arası değişiyor sorun yok gibi ortada şimdilik. Bu konudan anladığım kimsenin konu içeriğini baştan sona okumadığı sorunun nüksettiği yer Steam oyun indirmesi demiştim ardından böyle bir olayı başkası yaşadı mı? Ama herkes Teknobiyotik çalışanı olduğundan savunma moduna geçip konuyu es geçti.
Millet senin konu içeriğine mi laf etti başlığına etti. Ne zamandan beri steam'de indirme yaparken sıcaklığın yüksek olması doğrudan firmanın sattığı macunun sahteliğini işaret ediyor? Sende sana yazılanları baştan sona okumuyorsun demek ki, senin şu mantığına göre biri çıkar sana sende rakip firma çalışanısındır derse şaşırmayacaksın. Gerekli kontrolleri sağlamamışsın ama gelmiş firmayı itham ediyorsun.

Geri
Yukarı