Teknobiyotik'ten PC alınır mı?

Parayla alakası yok o sistemi istiyorum 15 bin lira olsa da alırım. (Bu arada aldım.)
Daha iyi bir sistem almak varken aynı paraya almıyorsun parayla alakası olmadığını anladık zaten hepimiz. Sokaktan buluyorsan parayı normal böyle davranışlar.

Sipariş verdik ertesi sabah elimizde oldu 24 saatte yani.

Gerçekten güzel hizmet ince hesapta aldığım sistem yaklaşık 10 günde elimde omuştu.
Beyler sakin gerilmeyin boş yere. Hem neden bu kadar kastınız ki onu almak istiyorsa kendi kararı siz fikrinizi belirtmişsiniz ona uygun gelmemiş diretmenin anlamı yok ki zaten sorunun başında iyi mi diye sormamış site güvenilir mi diye sormuş arkadaş.

Son düzenleme:
Konuya yeni denk geldim. Canım sıkıldı yazacağım o yüzden kilitlenmemiş nasılsa. Teknobiyotik konusunda şüphelerim yok değil müşteri hizmetleri konusunda ama yüzde 90 iyidir. Ama sizin yediğiniz kazık çok hoşuma gitti hocam. Şuan 10k ya 1050 Ti'lı ''Oyuncu'' bilgisayarı da var onu da satın alın derim. Tam size göre :D

Konuya yeni denk geldim. Canım sıkıldı yazacağım o yüzden kilitlenmemiş nasılsa. Teknobiyotik konusunda şüphelerim yok değil müşteri hizmetleri konusunda ama yüzde 90 iyidir. Ama sizin yediğiniz kazık çok hoşuma gitti hocam. Şuan 10k ya 1050 Ti'lı ''Oyuncu'' bilgisayarı da var onu da satın alın derim. Tam size göre :D
Ne kadar vermiş o sisteme zamanında?

Geri
Yukarı