Teknoking İtopya sistem alınır mı?

Sistemde kasayı Corsair Carbide serisi Spec-Delta ile değiştirdim. SSD'yi beğenmedim ben Samsung 860 Evo 250 GB düşünüyorum ama kasaya ekleyemiyoruz. Sistemi SSD'siz alsam, kendim SSD ekleyebilir miyim? Bir sorun olur mu, becerebilir miyim? SSD'siz söylediğim için SSD için olan kablolar eksik olabilir mi?

SSD’siz hazir sistem alabilecegine emin misin? Kablo konusunda sikinti olmaz, SATA anakarttan, guc kablosu PSU'dan geliyor.

Sistemde kasayı Corsair Carbide serisi Spec-Delta ile değiştirdim. SSD'yi beğenmedim ben Samsung 860 Evo 250 GB düşünüyorum ama kasaya ekleyemiyoruz. Sistemi SSD'siz alsam, kendim SSD ekleyebilir miyim? Bir sorun olur mu, becerebilir miyim? SSD'siz söylediğim için SSD için olan kablolar eksik olabilir mi?
Becerirsiniz diye düşünüyorum. Zaten Technopat'ın sistem toplama videolarında SATA SSD'lerin nasıl montajlanacağı hakkında bilgi mevcut. Ayrıca SSD için gerekli olan SATA kabloları PSU modüler ise kutunun içerisinde, modüler değilse de PSU'ya takılı bir şekilde elinize ulaşacaktır.
SSD’siz hazir sistem alabilecegine emin misin? Kablo konusunda sikinti olmaz, SATA anakarttan, guc kablosu PSU'dan geliyor.
Ben de öyle düşünüyordum fakat arzu ettiğimiz taktirde SSD'yi çıkartabiliyormuşuz.

Sisteme 3600 ekledim, 3600X'e yükseltmek için 683 TL fark istedi 🤣

Screenshot_5.png

İki işlemci arasında normalde fark 190 TL. Hazır sistemlerde parça değiştirince böyle efsanevi geçirdiklerini bilmiyordum.

Önerim sistem üzerinde parça çıkarma dışında oynamaman yoksa normalden çok daha pahalıya gelir.

Sisteme 3600 ekledim, 3600X'e yükseltmek için 683 TL fark istedi 🤣

Eki Görüntüle 608269

İki işlemci arasında normalde fark 190 TL. Hazır sistemlerde parça değiştirince böyle efsanevi geçirdiklerini bilmiyordum.

Önerim sistem üzerinde parça çıkarma dışında oynamaman yoksa normalden çok daha pahalıya gelir.

Teşekkür ederim arkadaşlar. işlemcide 3500x'i 3600'e çevirdim 180 lira fark etti fazla mı? 3600 iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı