Teknoloji dünyası ile alakalı Dizi & Film önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 742
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selam, Silicon Valley bitince boşluğa düştüm. Teknoloji ile alakalı dizi veya film önerilerinizi paylaşır mısınız? Aslında sadece teknoloji demeyelim Lucifer, Breaking Bad veya Z Nation gibi güzel yapımlarda olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizinin atmosferi pek sarmamış olabilir ama sadece bir iki bölüm izlediyseniz bir şans daha vermenizi öneririm. Sezon sonları hariç her bölüm birbirinden bağımsız konular işleniyor, farklı aktörler oynuyor.
3 4 bölüm izledim ama pek sarmadı.
Silikon vadisi demeye gelmiştim izlemişsin.

Film olarak Social network ve Pirates of silicon valley öneririm.

Black Mirror severlere de selam olsun.
İzledim
Bir bölümden anlaşılmaz, ortalık karışıyor ilerleyen bölümlerde. Bzen durağan ilerliyor tabi.
Konusu basit ya. Çok klasik..

Konusu basit ya. Çok klasik..

Dediğim gibi ilk bölümler, hatta ilk sezon öyle, ancak sonraki sezonlar değişik şeyler oluyor.

İlk bölümde bir makineden bahsedilmişti. Sonra bir makine daha ortaya çıkıyor. Makineler savaşıyor falan.

Dediğim gibi ilk bölümler, hatta ilk sezon öyle, ancak sonraki sezonlar değişik şeyler oluyor.

İlk bölümde bir makineden bahsedilmişti. Sonra bir makine daha ortaya çıkıyor. Makineler savaşıyor falan.
MR. Robot çok güzel dizi tamamen gerçekçi fakat dizi sıkıcı anlatılıyor onu izlemedim. Bu dizinin konusuda pek sarmadı o yüzden izlemeyi düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı