Teknoloji gelsin kablosuz kulaklık alınır mı?

Aykut Enişte

Femtopat
Daha fazla  
Kendime kablosuz kulak üstü kulaklık arıyorum ve yukarıdaki ürünü çok övdüler. Sizce alınır mı?
Bütçe: 150 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çin'den getirilen markasız kiloyla alınan ürünlere teknoloji gelsin yazıp satıyorlar, ilginç. Övenlerin de aklından şüphe duymak lazım. O bütçede kablosuz kulak üstü düzgün yok, bunu alın derim.

Kabloyla kullan ama kablosu biraz dandik çekmeyebiliyor.

Yok hocam Bluetooth'u gayet iyi standart Bluetooth alanı 10M zaten bağlı cihazdan 10M uzaktada kimse kullanmaz zaten.

Kablolu da kullanıyorum zaten ama şöyle bu P47'den önce de almıştım kırılmıştı bende boşa gitmesin deyip kabloluya çevirmiştim.

Bu kulaklığın tek sıkıntısı var eğer mobil oyun oynarım ses kasarım diyorsan telefonun iyi olmalı çünkü Bluetooth 5.0 destekli benim telin BT sürümü 4.2 ve PUBG gibi oyunlarda 1.5, 2sny gecikmesi var ama eğer BT sürümünüz 5.0 ve üstü ise taş kullanırsınız bana mısın demez.

Hele iPhone ise gecikme hiç olmaz P47 tavsiye ederim.

Yok hocam Bluetooth'u gayet iyi standart Bluetooth alanı 10M zaten bağlı cihazdan 10M uzaktada kimse kullanmaz zaten.

Kablolu da kullanıyorum zaten ama şöyle bu P47'den önce de almıştım kırılmıştı bende boşa gitmesin deyip kabloluya çevirmiştim.

Bu kulaklığın tek sıkıntısı var eğer mobil oyun oynarım ses kasarım diyorsan telefonun iyi olmalı çünkü Bluetooth 5.0 destekli benim telin BT sürümü 4.2 ve PUBG gibi oyunlarda 1.5, 2sny gecikmesi var ama eğer BT sürümünüz 5.0 ve üstü ise taş kullanırsınız bana mısın demez.

Hele iPhone ise gecikme hiç olmaz P47 tavsiye ederim.

Bende de varda kulaklığım düşmüş sandalyemi çekip oturacağım derken sandalyenin ayağı kulaklığı kırdı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı