Teknoloji Tasarım dersinde 51. Bölge'yi araştırma ödevim

Heroxira1

Picopat
Katılım
8 Şubat 2021
Mesajlar
730
Çözümler
1
Teknoloji Tasarım dersinde 51. Bölgeyi araştırma ödevini aldım, 51. Bölge hakkında net bilgiler için Wikipedia kullanacağım fakat ödevi sadece Wikipedia'dan yapıp oldu da bitti demek çok garip oluyor. Kopyala yapıştır gibi bir şey oluyor, kendim araştırmışım gibi hissetmiyorum. Wikipedia'da 51. Bölge'ye baktım, kaynakları doğru mu diye merak ettim fakat Wikipedia'nın verdiği kaynağın doğru olup olmadığını nereden bileceğim?

Not: 51. Bölgeyi alırken hoca sürekli ''Bu konuyu genelde erkekler ister'' diyip durdu, bir dahaki ders kendim almak istediğimi söyleyince ''Genelde bu konuyu erkekler ister, tamam verdim konuyu sana'' gibi bir şey dedi. Ayrıca ben futbol da oynadığım için sınıfta bayağı erkek Fatma gibi duruyorum, öğretmenin bu dediğinden sonra öğrenciler sırf hoca geçen ders ''erkekler ister'' dediği için bu konuyu almak istediğimi düşünmüş olabilirler mi?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

outlawsprite

Decapat
Katılım
22 Şubat 2020
Mesajlar
1.190
Çözümler
14
Hocam Wikipedia'ya güvenebileceğinizi düşünüyorum. Hem bu kadar ciddiye almayın. Hoca herhalde "Ulan sen nasıl yanlış kaynaktan yanlış bilgi alırsın? Sözlüne sıfır verdim bile!" diyecek hali yok. Onun dışında diğer konuda hocanızın nasıl söylediğine bağlı birazda. Yani böyle bir mesaj vermek istiyor gibiyse muhtemelen düşündüğünüz şeydir. Hoca öyle düşünmez diyeceksiniz ama kötü öğretmen yok değil. İçimden" kafanıza takmayın hocam" diyesim geliyor ama işe yaramadığını biliyorum. Tek tavsiyem; sabır edin.
 
Yukarı