Teknoloji ürünlerinin fiyatları çok fazla arttı

Bu fiyatlara hala nasıl iş yapabiliyorlar, ben onu merak ediyorum. Alan tek tük de olsa vardır diye tahmin ediyorum ama genel olarak sıkıntı çekmiyorlar mı acaba diye de merak etmiyor değilim.

4000 TL para biriktirmiştim hayat pahalılığı yüzünden aileme harcadım.

Aileme para harcamak asla zoruma gitmez ancak sıradan ürünlere hayvan gibi para harcamakta ne bileyim zoruma gidiyor.
Paramın 1000 TL si ayçiçek yağına gitti düşünebiliyor musunuz !

Siz RTE gidince herşey düzelecek zannediyorsunuz. İşte hep bundan kaybediyorsunuz.
Öyle birşey sanmıyoruz hiç olmazsa üretim hukuk adalet ve döviz kurundaki sorunlar düzelebilirse biraz nefes alacaz o kadar.

Bu adam iktidardan gitmemek için Yunanistan'a ya da Suriye'ye resmi savaş ilan edecek gibime geliyor. Umarım yanılırım.

Bu fiyatlara hala nasıl iş yapabiliyorlar, ben onu merak ediyorum. Alan tek tük de olsa vardır diye tahmin ediyorum ama genel olarak sıkıntı çekmiyorlar mı acaba diye de merak etmiyor değilim.
Vardır, vardır. Eskisine göre satışları azalmıştır ama yine de idare edecek düzeyde satış yapıyorlardır. Alan da harcamalarından kısıp para biriktiren gençlerdir. Asıl mesele sonbaharda, durumu hiç düşünemiyorum. Freni patlamış kamyon gibi yokuş aşağı gidiyoruz, halimiz ne acı.

O ürünü zamlı olsa da alacaksın, DNA'mıza işlenmiş artık.

Siz RTE gidince her şey düzelecek zannediyorsunuz. İşte hep bundan kaybediyorsunuz.
Ben her şeyin bir anda düzeleceğini elbette zannetmiyorum ki düzelmesi zaten zaman alacaktır. Belki ilk okuldan mezun olmuş değilde, ihracat ve ithalatdan, üretimden, kısacası ekonomiden, milletinin halinden anlayan bir iktidar gelir diye ümitleniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı