Teknolojigo sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan login
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 179
  • Görüntüleme 22B
Arkadaşlar bu şahsın firmasının bağlı olduğu vergi dairesini aradım firma Resen Kapalı durumda yani kurulum aşmasındaki yoklamada yerinde yoklarmış ben yerinede gittim zaten öyle bir yer yok yazılan yerde birtane mali müşavir varmış yani e-ticaret satışı yapan bir adamında bu saate kadar onca maili, siteye yapılan şikayetleri görmemesinide çok normal bulmuyorum burada bukadar insanı madur edebiliyorlarsa bununda bir karşılığının olması lazım ben yarın sabah bu firmayı savcılığa verecem Cimer' de dahil olmak üzere her yere başvurumu yaptım muhtemelen kendiside burayı takip ediyordur burasının muz Cumhuriyeti olmadığını hatırlatırım mutlaka bugün olmazsa yarın adaletin önünü çıkarsın daha önceden çıkmadığın mechul ama zannetmeki bukadar insana yaptığın yanına kalır.

Eşim avukat biz işlemleri başlatıyoruz.
Arkadaşlar. 12 Nisan ‘da bu siteye 4400TL mi kaptırdım. Yoğun ve ince araştırmalarım sonucu bu vatandaşın tüm bilgilerine ulaştım. Ömer adında biri 9x doğumlu ve kendini tosuncuk kadar zeki sanıyor. Bir köstebeği mevcut bilgisine. Özelden yazarsa tüm detayları iletirim kendisine. Hatta unuttuğu detayları bile. Çok yanlış yere tosladığını belirteyim. Gerekli yasal işlemler zaten devreye girmeye başladı. 7 ile 13 yıl arasında cezası var. İyi halde bile 3/4'ünü yatar. Değer miydi bilmiyorum ama sıkıntılı günler kapısında.

Arkadaşlar. 12 Nisan ‘da bu siteye 4400TL mi kaptırdım. Yoğun ve ince araştırmalarım sonucu bu vatandaşın tüm bilgilerine ulaştım. Ömer adında biri 9x doğumlu ve kendini tosuncuk kadar zeki sanıyor. Bir köstebeği mevcut bilgisine. Özelden yazarsa tüm detayları iletirim kendisine. Hatta unuttuğu detayları bile. Çok yanlış yere tosladığını belirteyim. Gerekli yasal işlemler zaten devreye girmeye başladı. 7 ile 13 yıl arasında cezası var. İyi halde bile 3/4'ünü yatar. Değer miydi bilmiyorum ama sıkıntılı günler kapısında.
Merhaba bu konu için 05304956770 numarayla irtibat kurar mısınız

Ben de 12 Nisanda alışveriş yaptım akşam saatlerinde, yarın sabah aradığımda asla telefon açılmadı direkt yüzümüze kapandı. Mesaj attık dönüş yapan yok, bankaya itirazda da bulunduk tüketici hakları da 14 geçmeden işlem yapılmayacağını söyledi. Sonucun şikayet olsa bile kaç ay süreceği belli değil yapmamız gereken başka bir şeyler varsa neler yapabiliriz birlik olalım?

Niye herkes direkt almış? Sormadan soruşturmadan bilinmedik bir siteden alışveriş yapılmaz. İsminde hayır yok bence.
Asıl soru şikayet eden bütün hesapların neredeyse hepsi bu hafta içinde açılmış bu işin içinde bir iş var ama...

Madem bilyorsunuz bütün bilgileri burdan paylaşın herkes öğrensin

Asıl soru şikayet eden bütün hesapların neredeyse hepsi bu hafta içinde açılmış bu işin içinde bir iş var ama...
Ne alaka kardeş.. Neyin peşindesin. Siteyi bizde araştırdık. Bir sonuç bulamadık ama bir hata yaptık aldık. Baktık ki ne gelen ürün ver ne muhatap. Dolandırıldık, savcılığa verdik başkaları da yanmasın diye yazıyoruz.
Ne alaka kardeş.. Neyin peşindesin. Siteyi bizde araştırdık. Bir sonuç bulamadık ama bir hata yaptık aldık. Baktık ki ne gelen ürün ver ne muhatap. Dolandırıldık, savcılığa verdik başkaları da yanmasın diye yazıyoruz.

Merhaba. Ben de aynı şekilde 9 Nisan 2021 de 7.269 Türk lirasına aldığım LG TV ile yanıltıldım herkes gibi ben de madurum. Kredi kartı ile aldım havale EFT gibi işlemlerde talep etmek olmuyormuş. İyzico yu aradım onlar para akışını göremiyorlar. Sadece gerekli mecralara davacı olmamızı gerekir ise biz alt yapıyı o mecralara veebiliriz dediler. Onun dışında yardımcı olamadılar. Banka 45 gün sürecek satışı yapılan MEB'la icelemeye aldırdım ondan sonuç bekliyorum pazartesi 19 Nisanda cumhuriyet baş savcılığına gidiyorum 8 gün oldu 7 gün geçtiği için şikayetimi yapacağım, kartal adliyesine gelen var ise buradan ulaşabilir.

Niye konudaki herkes 1-2 mesajlı? Neden hiç kimse bir konu bile açmadan, araştırmadan bir şeyler alıyor. Ayrıca herkes de aşırı düzgün bir dil ve benzer şablon kullanmış yazılarında. Ben bir ürperdim, konunun linkine bile tıklamaya korktum.

Sanırım site yeni ve direkt ucuz fiyattan girdiler. Öyle olunca da iş sazan avına döndü. Umarım herkes parasını geri alabilir. Eğer cidden yazanların hepsi mağdursa durum vahim. Konunun açılması iyi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı